Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz co Alu, na ta moja skarpke chyba najlepiej beda wygladac hakurko krzaczki nisko szczepione, rozjasnia troche i nadzadza barw. choc wolalabym cos co ma ksztalt fontannowy jak kolkwicje. i do tego kolorowe płomyki i skalnice jak zadarnienie. gdzieniegdzie rozchodniki jasne rozowe i tawuly pozne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Alu, na ta moja skarpke chyba najlepiej beda wygladac hakurko krzaczki nisko szczepione, rozjasnia troche i nadzadza barw. choc wolalabym cos co ma ksztalt fontannowy jak kolkwicje. i do tego kolorowe płomyki i skalnice jak zadarnienie. gdzieniegdzie rozchodniki jasne rozowe i tawuly pozne.

 

i jeszcze możesz dodać kilka kęp kostrzewny sinej i jedną większą trawkę - rozplenicę

 

Alu,cóż mogę rzec...pięknie....:)

acrocona też mam,i chcę go posadzić w białych kamyczkach ,może być? (bo latam z nim po całym ogrodzie)

 

zależy gdzie masz zamiar to zrobić

dzień dobry

Alusia życzę powodzenia w kończeniu pracy ;)

i podziwiam

 

buziaki

:)

 

Alu, tylko chcialam wyjaśnić, że termin piątkowy pod znakiem zapytania, mam ciągle zamochód w warsztacie i może wtedy właśnie go będę odbierać. Dam znać, jeśli wcześniej coś się wyjaśni, ok?

 

czekam na info:) będziesz wiedziała przed czwartkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawki od Ciebie planuje posadzic, tylko ten wiekszy peczek dwukolorowy nie chce sie podniesc zbytnio, przyciac moze czy dac czas? reszta ladnie sie zachowuje.

 

 

Biało-zielone to mozga :)

Możesz przyciąć nawet dosyć krótko. Ona bardzo szybko rozrasta się, więc odrodzi się z pewnością.

 

Jeszcze nie wsadziłaś ich?

 

Nadulko, bez fotki nie obędzie się:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymałam i kupiłam wczoraj kilka roślin na jedną z rabat. Ciekawa jestem, czy przyślą mi przed weekendem:rolleyes:

 

A oto one:

 

1. mieczyk abisyński (Acidanthera)

 

images?q=tbn:ANd9GcQvzRmDnDoTq3sVAULy3oZTD-FJU5dDZxJ5K-0u6plDEpP5Yj1ttA

 

2. płomyk wiechowaty 'Sherbet Blend' (Phlox)

 

images?q=tbn:ANd9GcT9lud6lzG0EfKlSlJ4u4Gdea2Yi5-1s5PFvt7rBkJ5Q5IuTpQD

 

3. gipsówka 'Pacifica Pink' (Gysophila)

 

images?q=tbn:ANd9GcQjteGWnpm1j-T2ETDMSIa4L8BVN9kPYTAzWNzR9vyQjqq2BkGq0Q

 

4. Kosaciec syberyjski '?' różowy

 

images?q=tbn:ANd9GcRU-9dgMP1urh4R3ILojhw2EGuLcErDDFvI7mVqSjmjFjV61agu6g

 

5. jeżówka 'Groen' (Echinacea)

 

images?q=tbn:ANd9GcQSs2lZ9Q7SQCfowZ642eBRYdwusrR-dRiUrwbRicFtrZeHDTYS

 

6. ciemiernik wschodni 'Orientalis' (Helleborus)

 

images?q=tbn:ANd9GcRwfA2HNWyWjxnO0Q4uwnskC2UY8nbaRrL0MpfABea8QxrQd7WMiA

 

7. orlik pospolity 'Nora Barlow' (Aquilegia)

 

images?q=tbn:ANd9GcRUMhQPuxZCZeQVm2QWdSYguY39TEBtxHRIanpj4FKaiJLaHf2P

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, jeśli po 16, to może lepiej przełóżmy, mogę nie zdążyć obrócić do Franka i z powrotem. A może dla odmiany zainteresuje Cię wystawa w Renku? Chyba jutro zaczyna się wystawa http://www.grajmywzielone.pl/ - możliwe, że będą mieli coś ciekawego?

 

ładne roślinki zamówiłaś, a zdradzisz, gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och, mieczyki abisynskie, sa sliczne, nawet chyba mam zdjecie w galerii, ciekawam bardzo czy moje wzejda w tym roku, w zeszlym zakwitly chyba na przelomie wrzesnia/pazdziernika.

orlika dostane od mamy, to sie tez Alu z toba moge podzielic, na pewno w innym kolorze jest niz twoj ze zdjecia (ale nie pomaranczowy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...