Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tarcia, jak nie będziesz miała pewności to nie bierz, spoko :cool:

 

fajnie planujesz.. widziałam taką lawendowa ścieżkę w jednym ogrodzie na naszym osiedlu...fajnie to wygląda:)Tylko , czy koniecznie potrzebujesz aż 100 sadzonek? Lawenda bardzo rozrasta się....

 

...z innej beczki ... Madziu, szałwia dotarła cała i zdrowa. Wczoraj zakotwiczyłam ją na rabatce. Dziękuję raz jeszcze bardzo bardzo :hug:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ile lawendy na m2 trzeba liczyc? zalozylam 12 szt. na m2 sciezka ma ok. 8m2 po przeliczeniu to wychodzi 96 szt. chyba, ze inaczej przeliczac. Elfir mi podala, ze runianek na m2 sadzi 12-16 szt. by zadarnic. to chyba z lawenda podobna ilosc?

a w ogole taka rozowa lawenda bardziej by mi pasowala kolorystycznie. i kupie waskolistna jest ladniejsza niz ta francuska mimo ze francuska ma zdobniejsze liscie i wiekSze kwiaty to jak urosnie to taki dziki badyl z niej.

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu kupilam sobie lawendy ale mieli tylko fioletowe w odmianach: srebrna, francuska,waskolistna. kupilam 90 szt. tej zwyklej waskolistnej u mnie one najladniej kwitly i rosly, po 2,6 zł. za ladnie rozkrzewiona sadzonke, jak mi zabraknie to dokupie w przyszłym tygodniu, mam co robic, musze je poadzic :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, jaby co to ja mam gdzie nadmiar skitrac :D

kurteczka te pelargonie byly takie ladne w kolorze intensywnie rozowym i bialym z fioletowa obwodka, az mi troche zal ze nie wzielam, jak teraz licze to bym zagospodarowala te 15 szt. a w ogrodnictwach po 12, 15, 17 zł. sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alu Twój ogród jest piękny...kolory i nasadzenia super.

 

Ja wczoraj szalałam u siebie aż do 21 i dzisiaj nie mogę się do końca wyprostować....ale tak jak napisałaś wyżej...ten typ tak ma.

Strasznie u mnie dużo chwaściorów po tych deszczach.

 

Bardzo lubię oglądać Twój ogród........

 

A co tam w domu ...coś działasz, cos się u Ciebie zmienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu przypomnisz mi raz jeszcze co to za trawki od Ciebie (kostrzewe rozrozniam - pieknie odbila i rosnie) chodzi mi o te pozostale paskowane i te same zielone. chyba sobie jakas trawke sprawie skoro tak ladnie sie przyjely. i Kastorek tez ich nie "zaszczyca"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, wcale się nie dziwię,że żałujesz... w takiej cenie.

 

Saro, dziękuję dziękuję :hug:

 

W domu nic nie robię, nawet wykończenie ogrodzenia zostawiłam sobie na jesień. Ostatnia prosta na studiach była/jest tak aksorbująca dla mnie,że nie mam siły i ochoty rozpoczynać kolejnych "rewolucji". Przez studia oraz liczne moje wyjazdy dom i ogród leżał odłogiem...teraz powoli odkopuję się :)

 

apropos ogrodu...udało mi się zamówić kamyki w dobrej cenie. Wysypię je wokól oczka, warzywniaka i jak wystarczy to jeszcze na frontową rabatę ( pod surmię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...