Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakie tam cuda :no:...nie przesadzajdzie z tymi pochwałami, bo spoczne na laurach :D:D:D

 

Sure, jeszcze nie smarowałam.... Mój tata radził się znajomego sadownika i ten da mu jakiś preparat, który miesza się z białą emulsją. Jutro będzie smarowanko. Mam nadzieję,że pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem w tym samym czasie posta pisalysmy :D ja tez sie ciesze na nasz zlot pomorskich czarownic :D:D:D

 

Cześć Kochane

 

Ale Wam dobrze z tym spotkankiem - wypijcie za mnie herbatkę. Ja kilka godzin temu wróciłam znad morza i niestety teraz musiałam wpaść do pracy.

 

Tarcia, rozumiem, że widzimy się za tydzień, Alu Ty wpadnij kiedy chcesz - mam do końca lipca (albo i dłużej) wolne i tylko w wyjątkowych sytuacjach muszę wpadać do firmy. Zabierz dzieciaki i przyjedźcie na cały dzień - doradzisz mi w kilku miejscach, bo mam ochotę przekopać część ogrodu. Wyślę Ci na PW maila do siebie i nr telefonu.

 

Buziaki zostawiam i uciekam sprawdzić co natworzyli w czasie mojej nieobecności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala... nooo tylko, że ja jak dobrze kombinuję mam chyba coś koło 600km do Ciebie...

No nic... Wypijcie herbatkę za nieobecnych....

 

 

 

Reneta odżyje...znaczy żyć będzie... ale czy nie złamie się druga część...

 

I dobrze, że nie było nikogo pod nią...

 

Tablic nie zazdroszczę.. ale pomyśl.. jakby się zalało, albo wpadłabyś w studzienkę urywając zawieszenie, albo powódź Ciebie porwała...

Ojjj było by źle... a tu tylko blacha... Fakt pojeździć trzeba było, ale już jest OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ciesze sie, ze moglysmy sie poznac. Ala masz cudowny ogrod :) juz kombinuje co by tu u siebie pozmieniac :D iwy wypadaja za ogrodzenie a w ich miejsce chyba zapodam sobie swierki :)

 

Dzieki za nakarmienie i napojenie. drozdzowa byla pychota :) do zobaczenia u mnie.

 

edit: zapomnialam namiarow na moskitiery

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, ja myślę, że ta Twoja hortensja bukietowa na lewo od oczka, to jest Vanille Fraise. Ma ciemne różowe pędy i dość duża rośnie. U mnie Pinky Winky rosnie wolno, a Vanille Fraise od posadzenia rok temu z sadzonki 20-30cm jest teraz ok 70cm. Pinky Winky 3 sezony i ma ok 80cm wys, a zakupiona taka 50cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, ja myślę, że ta Twoja hortensja bukietowa na lewo od oczka, to jest Vanille Fraise. Ma ciemne różowe pędy i dość duża rośnie. U mnie Pinky Winky rosnie wolno, a Vanille Fraise od posadzenia rok temu z sadzonki 20-30cm jest teraz ok 70cm. Pinky Winky 3 sezony i ma ok 80cm wys, a zakupiona taka 50cm

 

 

tez tak sobie pomyslalam, vanilka tez tak jak pinky ma czerwone galazki tylko pinky jest wyprostowana a vanilka bardziej sie poklada. a ta twoja Alu wlasnie taka byla pokladajaca. Grandiflory maja troche inne kwiaty i galazki nie czerwone. mocno sie dzis swoim przygladalam :)

no i po spotkaniu natchnienie przyszlo, wsadzilam prawie wszystkie iglaczki i kombinuje dalej co z rabatami. Zostala mi do wsadzenia tylko glauca globosa ale to juz na jutro zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was pracusie...ja dzisiaj tylko przeszłam się po ogrodzie z sekatorem w ręce i małe co nieco suche/przekwitnięte powycinałam:D

 

cieszę się bardzo,że udzielił się wam mój entuzjazm do bylin i trawek. Jak to mówią...podróże kształcą :yes: Co się tyczy hortensji, to pewnie macie rację...musze w końcu spisać w jedno miejsce te wszystkie gatunki roślin, jakie mam u siebie, bo zaczynają mieszać mi się nazwy :(

 

Kalu, jestem ciekawa zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...