Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oki..no problem, i tak teraz żadnych zakupów nie będę robić....najpierw muszę zarobić na nowe roślinki ;)

 

cześć Alu,

 

Piękny ten twój ogród:) pozachwycałam się dłuższą chwilkę

Powiedz mi jak wy to robicie, że nie macie chwastów w korze? kładłaś u siebie agrowłókninę? ja mimo, że mam położoną chwasty u mnie szaleją, już powoli tracę nadzieję, że kiedyś nad tym zapanuję:(

Widziałaś może gdzieś jak byłaś w moich okolicach cisy szczepione na pniu? choruję na takowego ,ale nigdzie nie mogę znaleźć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Paula,

co u ciebie słychać...długi czas nie zaglądałaś do mnie :(

 

do tej pory nie spotkałam się z cisem szczepionym....nie wydaje mi się, aby był on w takiej formie sprzedawany....ale mogę mylić się.

Dlaczego akurat cis?

 

co do chwastów, to moja metoda to agrowłóknina, gdzie tylko jest to możliwe, na to gruba warstwa kory lub kamienii. U mnie to działa :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Paula,

co u ciebie słychać...długi czas nie zaglądałaś do mnie :(

 

do tej pory nie spotkałam się z cisem szczepionym....nie wydaje mi się, aby był on w takiej formie sprzedawany....ale mogę mylić się.

Dlaczego akurat cis?

 

co do chwastów, to moja metoda to agrowłóknina, gdzie tylko jest to możliwe, na to gruba warstwa kory lub kamienii. U mnie to działa :yes:

 

Alu nie zaglądałam bo czasu brak:( kończymy budowę, więc jest dużo tematów do ogarnięcia:)

 

kurcze ja też mam agro położoną i i tak mi rosną chwasty i trawa mi się w korze nasiała, jak sialismy trawę na całej dizałce- horror jednym słowem, może mam za mało kory?

 

o cisa to mi chodziło o : Taxus kula na pniu- widziałaś może?albo też w formie kuli (nie na pniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, ta moje brzoza to jest Betula pendula 'Gracilis' ...chyba przesadzę ją w inne miejsce:rolleyes:

 

...a tak wogóle to mnie dziewczyny zmobilizowałyście i zaczęłam robić spis roślin, jakie mam u siebie. Nie jestem pewna,czy ogarnę całokształt,ale będę starać się przynajmniej :D:yes:

 

 

Poza tym w domu mam sanatorium dla zwierząt. Kicia ma/miała niewydolność nerek . Prawdopodobnie zatruła się czymś. Od poniedziałku jeżdżę z nią na kroplówki i inne takie i już widać poprawę. Ale żeby nie było tak całkiem fajnie, to sunia przeziębiła pęcherz lub złapała jakąś bakterię podczas kąpieli w Wiśle i posikuje. Byłam z nią u weta i dał mi bojowe zadanie pobrać próbkę moczu do analizy, z którą mam dzisiaj do niego przyjechać. Mam nadzieję ,że podołam:D. ...a w tym wszystkim nasze wakacje. W końcu wybraliśmy, gdzie pojedziemy odpoczywać (jeżeli to wogóle jest możliwe przy dzieciach:lol2:). W tym roku będzie to polskie morze...i już modlę się o pogodę

:rolleyes::p

...nawet nie ma czasu pojechać po mój wynik rezonasu. Jakoś jestem spokojna..może to dobry znak. Kolejną wizytę u neurologa mam dopiero we wrześniu. Kocham NFZ:no:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bieda z tymi siersciuszkami, bedzie dobrze. no i kicia sie znalazla :)

ja opierniczam sie na maksa, nawet kompa nie chcialo mi sie wlaczac a do wczoraj mialam gosia - siostra u nas wakacjowala. dzis spanie do 11 , nareszcie sie wyspalam. a jutro wypad do madzialenki. szkoda ze urlop taki krotki, no nic w sierpniu bedzie dluzszy. zycze wam udanego wypoczynku i super slonecznej pogody, ktora mnie omija szerokim lukiem:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T W końcu wybraliśmy, gdzie pojedziemy odpoczywać (jeżeli to wogóle jest możliwe przy dzieciach:lol2:). W tym roku będzie to polskie morze...i już modlę się o pogodę

:rolleyes::p

 

Oj, módl się kochana, módl; myśmy właśnie wrócili z Kołobrzega. W telewizji słuchaliśmy jak cała Polska topi się w upałach, a my chodziliśmy w długich rękawach i co najmniej raz dziennie schodzliliśmy z plaży bo deszcz/chmury/wiatr. Pogoda w sam raz dla osób, które nie lubią plażować :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rasiu :)

 

po udanym popraniu próbki moczu :rolleyes: pani wet nic nie stwierdziła ...na szczęście. Zaleciła podawanie witaminy C i furalginy,jakby ta pierwsza nie pomogła.

 

POMOGŁO i już dzisiaj rano nie było jeziorek w salonie. Jestem spokojniesza. Głupio byłoby zostawiać chorego zwierzaka, a samemu urlopować się...

Kicia również wraca do siebie. Na razie nie wypuszczam jej z domu na wszelki wypadek. Apetyt jej dopisuje i nabiera powoli masy . Teraz waży tylko 3,5 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...