Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

firma od rolet bezprawnie wykorzystała na swojej stronie moje zdjęcie http://www.modnefirany.pl/index.php?products=product&prod_id=261

 

oj nie ładnie :mad:

 

i jeszcze wstawili swoje logo, to zwykla bezczelnosc. u mnie tak samo postapila firma od schodow i balustrad a do tego jeszcze sfotoszopowali oswietlenie, bo nie podobaly im sie kaable wystajace. zazadalam usuniecia, na poczatku spuscili mnie na drzewo ale wystosowalam ostrzejsze pismo i zdjecia usuneli ze strony.

 

Alunia bylismy dzis u madzialenki bylo baaaardzo fajnie a slyszalam ze ty jutro sie wybierasz, moglismy w sumie to pozenic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za życzenia :) pogoda dopisała, hotel bajka, dzieciaki zadowolone....

 

... ciężko wrócić do pracy po takim beztroskim tygodniu..no cóź mus to mus :yes:

w nadmiarze czasu wolnego zrobiłam zakupy cebulowe ...w sumie kupiłam ok. 150 cebul tulipanów i czosnków. Wszystkie wylądują na rabacie centralnej...Znając siebie to pewnie jeszcze coś dokupię podczas "Zieleni" w W-wie i kolejnych targów rolnych w Starym Polu :p

 

P.S. w między czasie wyjaśniła się sprawa zdjęcia i cofam słowa ,że bezprawnie, bo ja sama wysłałam im to zdjęcie .tzn. skleroza nie boli :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, co jest:(?

 

Dorota, wyobrażam sobie.... ja wczoraj po powrocie zrobiłam sobie spacerek po ogrodzie i muszę stwierdzić,że nie jest tak źle. Dwa popołudnia i będzie dobrze...tylko z koszeniem muszę poczekać, aż trawa obeschnie. ...

 

Z centralnej rabaty muszę wyrzucić przetacznik kłosowy...usechł:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak to jest, napatrze sie na te wasze piekne ogrody i tez bym tak chciala ladnie. a mam, co mam, prosto i rowno do obrzydliwosci :sick: Alu wez ty dobra kobieto kiedys wpadnij do mnie, pomozesz mi z podkowa, chcemy przed nia zrobic basenik, powiekszyc rabate i bede musiala na tej rabacie pozmieniac wszystkie nasadzenia. moze wtedy bedzie jakos sensowniej, bo na razie jest do bani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, spróbuję..tak łatwo nie poddam się. Wczoraj pościnałam przekwitnięte ostróżki. Ciekawe czy zakwitną raz jeszcze...

 

Tarcia, rozumiem twoje rozterki, bo sama je miałam jeszcze nie tak dawno. Twój ogród jest młody co oznacza,że jeszcze dużó można z nim zrobić ;)

Może coś razem wymodzimy ...kied masz ochotę na spotkanko? Ja wybieram się do IKEA i LM dzisiaj albo jutro po pracy. Może w drodze powrotnej wpadnę do ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu mała prośba.....prośba o głosy na zdjęcia moich zwierzaków :p Niestety trzeba się zalogować na portalu www.architekturakrajobrazu.info

 

Fryta http://architekturakrajobrazu.info/galeria/view-photo/99/7225

Zuzia http://architekturakrajobrazu.info/galeria/view-photo/99/7224

 

Zachęcam do wstawienia zdjęć swoich czworonogów. Warunek zdjęcie musi być zrobione w ogrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...