Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim. Bardzo mi się podoba ten wątek. Niestety naie mogę oglądać wszystkich zdjęć. Nie wiem dlaczego. Zaczynam dopiero swoją przygodę z budowaniem i z forum. Ala jesteś moim natchnieniem jeżeli chodzi i o wygląd domu i ogrodu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj na forum chomar4 :welcome:

 

miło czytać takie słowa...zwłaszcza w takim dniu, jak dzisiaj...

nie możesz oglądać zdjęc pewnie z początkowych stron mojej galerii. Nie tylko Ty...ja też:cool:

zdjęcia sa niedostępne , bo pochodzą z mojej fotogalerii w fotosiku. Jakiś czas temu wkurzyłam się na fotosik, który właśnie w taki perfidny sposób blokował moje zdjęcia do czasu zapłacenia"haraczu". Teraz galerie mam na photobucket gdzie nie żądają opłat. W wolnej chwili przygotuję galerię domu i podmienię niewidoczne zdjęcia. Będą to jednak zdjęcia domu w budowie.

 

Jeżeli coś konkretnego interesuję cię w Rozmarynie, to napisz, a poszukam stosownego zdjęcia:yes:

 

Rasiu, zaciskaj mocno... plissss:hug:

 

kicia ma bardzo wysoką gorączkę, bo ponad 40 st. ,co może wskazywać na ostry stan zapalny. Jeżeli wyniki okażą się bardzo złe, to wet zadzwoni po 21. Jeżeli znośne to dopiero jutro rano. Chyba wolałabym dzisiaj wiedzieć.

Dostała dwa zastrzyki na obniżenie temperatury i jakiś antybiotyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunia dziekuje za kwiotki :D sa juz zadolowane. bylo jak zawsze przemilo. T. zatchnelo ogrodowo i przyznal, ze ogrod masz naprawde piekny i nawet stwierdzil, ze w nowym moglby oczko zrobic :) i dodal: a projekt ogrodu by Ala robila? :) cala droge powrotna rozmawialismy o nowym domku, dostalam zlecenie na szukanie dzialki, kto wie co z tego wyniknie:rolleyes: jakby dobrze, to stawiamy wariantowego 132b z muratora z malymi zmianami :D

sciskam mocno i ide sie pakowac :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wasze dobre fluidy :hug:

 

kicia ma się co raz lepiej i ładnie przybiera na wadze. Dzisiaj odbieram u weta specjalna karmę i lekarstwo wspomagające pracę nerek.

 

lubię happy endy :)

 

poza tym u mnie właśnie pada długo wyczekiwany deszcz. Roślinki będą zadowolone...i ja też , bo nie będę musiała ich podlewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Alunia, usciskalam Arniczke mocno od nas wszystkich, wyjazd byl fantastyczny juz dawno sie tak nie nasmialam, a z Wiolcia to moglysmy gledzic do samego rana o wszystkim, usta nam sie nie zamykaly:lol2:moj sliczny bialy pies juz nie jest taki sliczny, jest szary bo wlazl pod garnek z duszonkami zestawiony z ogniska, musze go dzis wyprac:yes:

 

A Arni to mala klamczuszka :D, bo zawsze mowila, ze ogrod ma taki sobie i ze sie nie zna. a ma naprawde slicznie.

 

Bardzo sie ciesze, ze z Zuzia juz lepiej. grunt to sie nie poddawac.

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka... przecież ja nie kłamałam... wcale a wcale.....

Mam kilka krzaków... nie za dużo... Trochę dosadzę i będzie git... jak dla mnie już jes nieźle...

Ale ja z tych co to lubią z kosiarką jeździć...

Ja się na krzakach nie znam...

Będę za to przesadzała... ojjj będę...

Bo mi się jedna rabatka nie bardzo podoba, bo zarosło jak szlag... ta przy tarasie po lewej str. z pięciornikiem...

Tawuły chyba wylecą tawułki też.. mam gniazdowego to go będzie widać przynajmniej.. i może kilka trawek dosadzę...

Ale to albo wiosną, albo jesienią zrobię...

Dziś za mocno grzeje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na cały ogród wydałam w sumie z 2000zł...

Nie mam za dużo kasy, nie kupuję roślin które mogą przemarznąć, nie znam się, pytam ogrodnika czy się nadaje....

Kilka różnych mam sadzonki od znajomych, sąsiadów, kilka nawet ukradłam...;)

Kilka sadzonek kupiłam na targu od babek sprzedających i są fajne, nie przemarzną...

Kilka posadzę od sąsiadki zza płotu jednego i drugiego bo mają fajne, a potem będę rozmnażać i powiększać, tak jak rozchodniki i funki...

Ani jednego nie kupiłam, kan też nie kupiłam.

Mam fajnych sąsiadów... :lol:

Wszystkie drzewka mam kupione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, jesli nie oczekujesz zbyt dużo po ogrodzie to i nie napracujesz się w nim. Wszystko zależy ile czasu mu poświęcić.Coś za coś. Ja uwielbiam grzebać w ziemi, kombinować z roślinkami ...takie hobby...dla niektórych nawet zboczenie :D:cool:

 

 

Bogusiu:hug:

 

nawet wet robił duże oczy wczoraj jak mu opowiadałam jak kicia bryka:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... ja nie bardzo lubię grzebać w ziemi...

Wybieram rośliny "bezobsługowe" albo mało wymagające...

Kupuję te co przezimują bez strat... i nie są drogie...

Lubię kwitnące byliny, lubię iglaki, ale nie rosnące wysoko...

Za płotami mam las więc wysokich drzew nie potrzebuję...

Ale ogród ma w miarę ładnie wyglądać...

Mnie się podoba.... no i też będę robiła spore zmiany.. oj będą zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przód troszkę.. ale to po kostce, chyba wy kostkuję ten trójkąt przy wejściu aby móc usiąść w cieniu przez cały dzień, ba na tarasie się nie da wytrzymać.. za to w kącie nie będzie roślin.. znaczy posadzę w doniczkach... (pamiętasz ten trójkąt co spada na niego śnieg i miałam go urządzić) to właśnie jego chcę ciachnąć...

Nie dlatego, że.. nie podoba mi się, ale o cień i ławeczkę...

Więc całe wejście od furtki po prawej, jakiś klombik wyjdzie z przodu pomiędzy furtką a podjazdem.. i mam jeszcze kilka miejsc...

Przy tarasie też po lewej muszę pozmieniać, bo tawuły/łki porosły jak głupie i nie widać wcale gniazdowego..

Tam chyba w trawy i byliny pójdę, bo śnieg na to zleci z dachu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...