Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ochoo... jak tu tłoczno dzisiaj :D

 

Fajnie,że zaglądacie, ale u mnie aktualnie nic nowego. Miałam sporo wyjazdów po Polsce ostatnio, to i mniej czasu dla domu ,dzieci ... forum też :(

 

A teraz przede mną dwa weekendu bankietowe, no i znowu zarobiona będę. Jutro moja Jucia kończy 6 lat i kinderbal urządzamy, a za tydzień małż też kończy... ale 38 lat :wink: :D

 

W drugiej połowie marca wracam do przemeblowywania Julci pokoju. Efektami będę chwalić się... oj będę :D

 

Planujęteż małą wyprzedaż "garażową", bo nazbierało się trochę rzeczy, które są nieużywane. Nie mam doświadczenia.Ne wiem, jak zabrać się do tego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :D

 

Sure - tak mi się tylko powiedziało :wink: Po prostu mam kilka rzeczy , które wystawię na allegro lub na innym portalu. Koniec z rozdalnictwem. Za uzbierane parę groszy można przecież coś fajnego kupić do ogrodu :wink: ..albo domu

 

.. a propos ogrodu - zima nie odpuszcza i wszystko jeszcze uśpione, oczko zamarznięte. Przytnę jabłonki , to to tylko tyle co można zrobić przy takich niskich tempraturach.

 

 

... strasznie mnie już roznosi .. kurcze kiedy będzie cieplej :(

 

Wiecie jakie są prognozy długoterminowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odezwę - po sąsiedzku :wink:

 

Śledzimy prognozy bo nam zależy na szybkiej wiośnie ;) Podobno od środy powoli, bardzo powoli ma się ocieplać.

Choć dziś koleżanka zastrzeliła mnie informacją, że do końca marca będzie taki pogodowy badziew, jaki teraz mamy. Oby nasze źródło miało rację :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Agnieszka,

 

Witam sąsiadko :D

 

będziemy wyglądać wiosny.. Jak już pojawi się w Tczewie to dam znać, zawsze możesz wpaść z wizytą do mnie :wink:

 

Póki co słyszałam , ale nie widziałam na własne oczy,że poziom Wisły podniósł się o ponad 2 m. Na szczęści na górce mieszkamy to do nas chyba nie dojdzie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie straszcie ...plisss :(

 

... bo ja się nie boję.... mieszkam na swoim osiedlu już prawie 40 lat i kilka razy już przeżywałam, jak Wisła wylewała. Dochodziła nawet do połowy wysokości wału.

 

Problem wtedy mieli ludziska,którzy najbliżej wału mają domu,bo u nich pojawiła się woda w piwnicach, ale czym dalej od wału tym bardziej teren podnosi się i po jakiś 300-400 m to już spoko :)

 

 

 

Famelia -a gdzie tam u was są bagna :-? Trochę znam Starogard, ale bagien nie kojarzę. Czy masz na myśli te rozlewiska przy drodze wjazdowej od strony Tczewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha z bagien, Jozin z bagien, a teraz i Famelia? :wink:

 

Ja to tak sobie myślę, że to co się teraz dzieje, to dopiero preludium jest do wiosny, niestety :oops: A i paskudnego lata się spodziewam - jakoś tak mi to do okresów siedmioletnich pasuje :evil: W pracy zapowiadali upały na początek kwietnia - zobaczymy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...