Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tez ma kilka takich kosodrzewinek jak Ala tez "no name" :D ale ladnie rosna tak bonsaiowato :D i mam tez pare kosodrzewin niskich z dluzszymi igielkami, takie poduchy zielone.

 

Alu wezme rzut z ogrodem na targi, moze przy kawce bedzie chwilka na chwilke rozmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę lepiej u mnie z rumaniem, co nei znaczy ,że super jest...

Zrobiłam sobie przerwę,bo już nie wyrabiałam. Wciągnęłam wielki kubek jogurtu z truskawkami..pychotka :)

Dzisiaj już chyba za nic poważnego nie zabieram się..

 

Tarcia, wysłama mail'a z prośbą o zwiększenie zamówienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzina też dostracza trochę zmartwień. ...

 

mama ma bardzo podwyżśzony cukier od czasu zabiegu i juz martwi się co bedzie

siostra szuka od roku pracy...i bryndza. Same obiecanki tylko.

Tarcia, a u ciebie w firmie może szukają kogoś do biura ? Siostra w prawdzie jest po filozofii,ale zrobiła dodatkowe studia podyplomowe z administracji, kursy ze spraw kadrowo- księgowych i pozyskiwania funduszy unijnych, a obecnie robi prawko.

 

 

Ze spraw budowlanych -dzisiaj majster zaczął klejenie daszków na murkach :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu bedzie dobrze, u nas w pracy raczej na odwrot bedzie zamiast zatrudniania :( moj brat ma ten sam problem. tez usiluje sie gdzies zaczepic.

 

mnie czarne mysli tez czesto dopadaja, ale to chyba zmora naszych czasow, do niezwyklej deprechy swego czasu wprowadzalo mnie sluchanie i ogladanie wiadomosci - tam nic innego jak afery, kryzysy, tragedie, kleski, pozary, powodzie itp. czlowiek jest zalewany potokiem negatywnych informacji - dlatego teraz wylaczam

 

z mama bedzie dobrze, cukier z czasem sie wyreguluje lekami a i uciebie moze nie bedzie tragicznie.

korzystaj ile sie da teraz z ogrodu, bo jesien i zima idzie (ja wlasnie wtedy mam najwieksze doly):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...