Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry :)

Alu podpowiedziałabyś mi czy po lewej stronie mojej drewutni dobrze wyglądały by rozchodniki i z czym je skomponować?

Chcę tam zrobić taka półkolistą rabatkę na tle tuj, szerszą od strony kostki i zwężającą się przy drewutni.

Sorki że u Ciebie w wątku, ale tu łatwiej Cię "złapać" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza, oczywiście chodziło o tawułę japońską:)

 

Tarcia, daj dojadą to daj znać. Umówimy sie na odbiór :)

Wczoraj wsadziłam roślinki z targów. Ulga na sumieniu :rolleyes: Natomiast w domu jest niespecjalnie. Dzisiaj znowu czeka mnie wizyta u weta. Według mnie psica ma jakiś problem neurologiczny :( Czekają ją seria badań...a mnie debet na koncie :( A ponieważ nieszczęścia chodzą parami, to jeszcze Julcia złapała pierwsze przeziębienie i cały weekend spędziła w łóżku:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Alu to bieda a podobnie jak u mnie. caly weekend w lozku i czuje jakby zadnej poprawy nie bylo :( z okruchem tez dzis do weta znowu jade na zastrzyk, bo kurdupl jest zaanginiony. w ogrodzie wszystko lezy i kwiczy, roslinki z targow do dzis nie wsadzone i nie widze perpektywy kiedy to zrobie :( ide sobie poplakac w katku na ten brzydki los.

usciski dla Julci co by doszla szybciutko do siebie. papa lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu,przykre rzeczy piszesz ,mam nadzieję ,ze choróbska się szybko wyprowadzą .Życzę zdrówka.:)

Sorki ,ze zawracam Ci głowę ,ale może doradzisz mi co można posadzić wokół okrągłego placyku pod basen,by ukryć jego nieciekawa fizjonomię a jednocześnie ,żeby nie zasłaniać słońca(basen ma wysokość 130cm)w przyszłości jak się nam znudzi to może placyk zamieni się w altanę ...chciałabym aby tam już roślinki ładnie sobie rosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszła kolej na mnie...chyba mam początki przeziębienia, bo gardło mnie boli i jest mi zimno:( Dobrze,że dzisiaj mam umówioną wizytę u lekarza, to może skuteczny medykament mi przypisze...

 

Beatko, jak będzie zrobiony plac pod ten basen to zrób zdjęcie, a wtedy pomyślę nad roślinami, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...