Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki dziewczyny :-)kotka jest przeraźliwie chuda,ale stopniowo poprawia się jej apetyt i po jej zachowaniu nie widać,żeby czuła się źle. Nie chcę zapeszac,ale psicy też poprawia się. Coraz mniej przewraca się i nie muszę już wynosić jej na toaletę,czyli prochy działają Co się tyczy ogrodzenia, to po całości będzie położony tynk i zrobione dwie bonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alusia, tak przykro czytać o chorobach Twoich zwierzaków :hug:

Dbaj o siebie, bo jeśli masz niedomagające zwierzaki, to Ty musisz być w super formie.

I niech tak będzie, zaciskam mocno.

Ogrodzenie jak już wszystkie prace się zakończą będzie super.

Podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu, dziękuję za słowa otuchy :)

 

...tak to się porobiło u mnie ostatnio. Dzisiaj byłam na badaniach,czyt. upuszczeniu krwi. Jutro będą wyniki. Na popołudnie jestem umówiona na EKG. Tylko po co i tak to badnie najprawdopodobnie niczego nie wykaże. Zawzięłam się i chcę doprowadzić do końca sprawę. Już dłużej nie mogę się tak czuć , jak obecnie...to odbiera chęć do życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź koniecznie Tarcia..

 

mojej kuzynce dzięki zwykłej morfologii wykryto białaczkę. Przeszła chemię i teraz ma dobre wyniki...le wszystko zaczęło sie od zwykłego zmęczenia.Wszystko to działo się w Norwegii, bo tam na stałe kuzynka mieszka, co oznacza ,że u nas trzeba samemu zadbać o zdrowie.Nikt nie zatroszczy się o nas, jeśli my tego nie zrobimy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sobie, jestem dzis nieco niewyspana. T. wczoraj znowu nagrzal w kominku i w nocy myslalam, ze zejde z goraca - nie dosc, ze mamy rozprowadzenie to jeszcze komin przechodzi przez nasza sypialnie. a okna otwierac nie chcialam, bo mam przewiane plecy. takie kolo zamkniete. dobrze ze choc nawilzacz dzialal.

 

za to wczoraj nareszcie powsadzalam wiekszosc lupow ze starego pola, zostalo mi 6 trawek i cebule, dzis postaram sie czesciowo to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...