Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzisiaj mam okrutnego nerwa od rana....a to za sprawą szkodnika, który pojawił się w moim ogrodzie. Po siedmiu latach niebytności mam KRETA:mad::bash:

Muszę jak najszybciej kupić coś nieekologicznego na drania, bo mi cały ogród przeryje. O zgrozo zaczął kopać koło oczka :o

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chce czy nie chce to musze popryskac, bo trafi mi inne rosliny. poza tym mam jeszcze do posadzenia pare liliowcow od Depesi, Maxi w poniedzialek sle mi piwonie no i czekam na przesylke od Brazy z parzydlem. a tak to juz spokoj, ogrod przed zima przygotowany i posprzatany, domek oporzadzony, jedynie stol jutro poolejuje i wyczyszcze meble tarasowe a T. zwinie hustawke. no i ma do poukladania 3 kubiki drewna kominkowego.

 

wizytowki poszukam, jesiena i zima zamierzam zabrac sie wreszcie za ukladanie papierow i porzadki w pokoju tzw. rekreacyjnym ;) a jutro ukladam ksiazki w biblioteczce, mam juz poleczki wiec znikna 2 kartony i przeniose reszte ksiazek z innego pokoju i zwolni mi sie szafka na segregatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, bo ten rozpizdziel mnie juz strasznie irytuje. ide jak burza pomieszczenie za pomieszczeniem :D zostalo najgorsze - rekreacja, to glownie pokoj T. ;) a dlaczego "rekreacja" ? bo tam rekreacyjnie jest luz i sie nie sprzata poza odkurzaniem ;) wszystkie powierzchnie poziome sa zapchane ale to sie wkrotce zmieni, bedzie ladnie, zawisna obrazki na scianie a papiery znikna z polek.

 

nie wiem tylko gdzie upchac meble ogrodowe:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:tam juz idzie hustawka, duzy stol i dwa sztaple z krzeslami, 2 grile, kosiarka, parasol itp. plus regaly z innymi rzeczami, nie ma juz miejsca najzwyczajniej. w zeszlym roku trzymalam w "moim" pokoju ale jak teraz doszly meble to nie mam ich gdzie postawic. potrzebuje wiekszego domu:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 9 minut weekend :wiggle:udanego i owocnego zycze, musze wpasc do ciebie na jablka:p

 

 

to nie jest głupi pomysł. Jabłek jest sporo. Zabierz skrzynkę, bo ja nie mam za dużo. Dzisiaj pogoda zapowiada się do d.,ale jak jutro będzie lepiej to wpadaj/cie.

 

 

Miłego weekendu wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jesień na razie nie za piękna, bo mam straszny bałagan w ogrodzie. .. :rolleyes:

 

Pokaz! bo nie wierze....mam Ci pokazac jak wyglada balagan w ogrodzie? :rotfl:

 

U nas dzisiaj mialam cala chmare szpakow i objadaly mi owoce z irgii...szkoda bo tak ladnie czerwono wyglada:rolleyes:...chyba juz nie na dlugo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...