Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak się zastanawiam,czy moja micra nie przynosi mi pecha i może powinnam zmienić na coś innego :cool:

 

a moze powinnas zrobic tzw. nowy poczatek :D :yes: wierze i wiem, ze wszystko sie jakos uda i pouklada. jakby co to jestem blisko i gdybys chciala wyplakac sie na przyjacielskim ramieniu to wal jak w dym. oczywiscie gdybys sie chciala posmiac to tez prosze do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Tarcia :hug:... mi już tylko pozostaje się śmiać, bo swoje już wypłakałam ( z innych powodów:cool:). Jestem raczej wku*... niż w nastroju do płaczu.

 

 

Muszę jeszcze raz zapytać mojego ubezpieczyciela o to AC. W tej chwili za OC+NW płacę 36% zł lub coś koło tego...Teraz składka pójdzie w górę, no bo czas bez wypadkowy się skończył.

 

Kurcze kocham tę moją micrunię,ale może....powinnam zastanowić się nad inną opcją. Już nawet coś oglądałam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, a ja zajrzałam, żeby sobie przypomnieć Twój kwitnący ogród, a tu takie przykre wiadomości. Szczęście, że nic się ludziom nie stało, to najważniejsze przecież! Po takiej serii nieszczęść musi nastąpić odmiana, choćby z powodu prawidłowości statystycznych, prawda? Ja na swoją starą Megankę mam wykupione AC, ale nigdy z niego nie korzystałam i wydaje mi się wyrzucaniem pieniędzy teraz. Bo ostatnio to ona po prostu się psuje, a tego mi żadne ubezpieczenie nie zwraca. I przez ostatni miesiąc prawie bez samochodu jestem, co w przypadku mieszkania za miastem jest bardzo trudne chwilami. Raz nawet mnie Młody ratował pożyczając samochód od kolegi, niedawno tydzień stała pod praca, bo nie chciała jeździć. I w warsztacie coś jej nie umieją skutecznie naprawić...:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunia trzymaj się...

Weź halkę popluj ją i natrzyj czoło.. solą święconą posyp auto i dom próg co by złe moce nie wchodziły...

W garze zamieszamy wszystkie czarownice i będzie dobrze. Musi być dobrze..

Jakby co to sprawdź kilka warsztatów.. ja tak posprawdzałam i różnica pomiędzy nimi była o ładnych kilka tysięcy na samej robociźnie... o częsciach nie wspomnę...

Może samej z netu ściągnij kalpę, czy błotnik, albo lampę... Jakby co to mamy tu już doświadczenie ze ściągania i wyszukiwania części...

Pisz co potrzebne, jak Ci możemy pomóc z daleka..

Kurczak .. w sprawie poruszania się komunikacją miejską.. nie pomogę.. sama się przesiądę jutro .. i nie wiem jak to będzie.. Koło 20 lat nie jechałam autobusem czy tramwajem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, dziękuję wam za dobre myśli i pocieszenie:hug: Dzisiaj słabo spałam...jakieś koszmary mnie prześladowały, a rano bałam się ,że zaśpimy i nie zdążymy na autobus. Na szczęście zdążyliśmy.

Dzisiaj już czuję się psychicznie lepiej...samochód robi się już u znajomego blacharza-lakiernika. Potraktował mnie ulgowo w porównaniu do zakresu zniszczeń. Za chwilę jadę po autko zastępcze również od niego. Powoli wszystko poukładało się..... uff:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałam,że nie lubię roku 2012.Teraz z pełnym przekonaniem piszę,że NIENAWIDZĘ TEGO ROKU I CHCĘ,ŻEBY W KOŃCU PRZESZEDŁ DO HISTORII :mad: :mad::mad: Tak pechowego roku nie pamiętam jak sięgnę pamięcią. Dzisiaj rano, a po raz trzeci w tym roku miałam stłuczkę. Niestety tym razem z mojej winy. Przód samochodu mam rozbity :(

Alu ,przykre wiadomości ,najważniejsze ,że nikomu nic się nie stało.:yes:

Zostawiam dobre fliudy :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...