Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka,

 

zaganiana jestem w tym tygodniu i nie mam czasu na dłuższe posiadówki na FM, ale obiecuję to wkrótce zmienić;)

 

Wiolka, dziękuję za pamięć...u mnie wszystko w porządku( no prawie ).

 

Tak jak Ania napisała, samochodzik jest pięknie zrobiony i już nas wozi. Szybko? Czy ja wiem...10 dni zeszło ..ale robiłam u znajomego to może dlatego. Cenowo też mnie potraktował ulgowo i chwała mu za to :)

 

 

U Was też tak zimno??? Ja pierdziu zima mnie zaskoczyła i nie zdążyłam włożyć sztucznego przerębla do oczka, ani wyjąc fontanny z niego.

Czy ktoś słyszał może o jakieś odwilży :rolleyes:;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, dobrze że samochód zrobiony i że wszystko w porządku u Ciebie! Chętnie spotkam się na kawce po świętach :)

Mnie też zima zaskoczyła, różom kopczyki robiłam z liści, bo ziemia zamarzła. Oby wytrzymały, wiosną się okaże... :rolleyes:

 

TAR a gdzie się jeździ na Kowale po choinki? Chętnie też kupiłabym w donic, żeby potem ją posadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogrodnictwa na kowalach w ktorym i ty i ja kupujemy roslinki :D

 

w zeszlym roku kupilam u nich sliczna kalifornijke ale niestety nie przyjela sie mimo, ze z korzeniem byla:rolleyes: w tym roku kupie najtanszego swierka pospolitego lub srebrnego

 

 

aaa i przy centrach handlowych marze maja z 400% ceny z kosmosu:jawdrop: tylko ja nie kupie tych wystawionych z przodu a przejde na tyl gdzie sprzedaja w sezonie wiosna/lato - te na pewno sa dobrze ukorzenione

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo brakuje mi słońca, nie cierpię odśnieżania i chłodu....buu:(

 

jak przygotowania do świąt?

 

dom przystrojony, choinka swieci. od srody bigos robie, w sobote T. zakupy a ja zabieram sie do szykowania smakolykow i pakowania prezentow. chata wzglednie ogarnieta. wiec w tym temacie do przodu. oby tylko dania wyszly:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...