Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

widzę,że jesteś bardziej zaawansowana w przygotowaniach. Ja dopiero przymierzam się do zakupów, muszę jeszcze kilka drobnych prezentów kupić

sprzatać planuję w sobotę, a pieczenie i gotowanie w niedzielę. Tylko bigos mam zamiar jutro robić.

 

...ale za to postanowiłam sobie zrobić odrobine przyjemności i kupiłam sobie czarne oficerki i nową sukienkę...w końcu mi też coś się od życia należy :yes:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widzę,że jesteś bardziej zaawansowana w przygotowaniach. Ja dopiero przymierzam się do zakupów, muszę jeszcze kilka drobnych prezentów kupić

sprzatać planuję w sobotę, a pieczenie i gotowanie w niedzielę. Tylko bigos mam zamiar jutro robić.

 

...ale za to postanowiłam sobie zrobić odrobine przyjemności i kupiłam sobie w końcu czrne oficerki i nowa sukienkę...w końcu mi też coś się od życia należy :yes:

 

 

ja pezenty to juz mam dawno kupione, bigos dopiero w srode bo robie ze swojskiej kapusty (mamy) ekspresowo sie robi, i tak nie wiem czy nie za szybko.

 

sukienka mala czarna:cool:

 

 

wczoraj rozwiesiłam lamki na choinkach w ogrodzie. Niestety jeden zestaw świecił się tylko kilka godzin. Chiałabym go reklamować,ale nie mam paragonu zakupu, więc kiszka...

 

ja zewnetrza nie dekoruje, wystarczy to co w srodku, i tak nie mam swiatelek. choc T. stwierdzil, ze jak ja dom dekoruje to on udekoruje domek narzedziowy:rolleyes: tylko po co ja sie go zapytalam. ech meska logika:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie sprzątania....

Mam masę rzeczy do ogarnięcia jeszcze.. nawet baaardzo dużo, + mieszkanie babci...

Gdybym już nie chciała sprzątać, to tylko odkurzyć i umyć podłogę.. co najwyżej kawałek podłogi nie będzie doszorowane..

 

Bigosu nie robię , bo i po co...

Za to wszystkie potrawy wigilijne + ciasta... jest tego troszkę...

No i święta u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Alunia. ja dzis wstawilam bigosik bedzie sie pytrkolil 4 dni. ale w domku zapachy juz sa. cos czuje przez skore, ze bedzie pyszny :) zwlaszcza ze jest robiony z kapustki kiszonej mamy a nie kupnej. jutro dodam tylko rodzynki i 2 lyzki miodku zeby smaku wlasciwego nabral :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo powiem Ci, że do bigosu to ja bym nie dała.. sama bym wypiła...

Przelałaś do szklanej butelki? bo ja bałam się pocztą wysłać w szkle... I cieszę się , ze smakowało :)

 

A wiesz co piłaś???????????

 

 

W trakcie transportu trochę pociekło...a dosłownie kilka kropli. W szkle nie miałoby szans dotrzeć w jednym kawałku.

Winko jest przepyszne. Będę delektować sie nim w długie zimowe wieczory:p

 

...z wiśni, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, cześć kochana :)

nie wiedziałam ,że do bigosu dodaje sie rodzynki i mód. Ja daję śliwki wędzone, grzyby suszone, trochę koncentratu pomidorowego, winko czerwone, kapustę kiszoną oczywiście, mięso z łopatki lub szynki, boczek wędzony, kiełbasę jałowcową, przyprawy.Gotuję 3-4 dni. Mniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://www.rotfl.com.pl/data/media/69/Szczesliwych-Swiat-ekartka-gif-animowany-005-ewcia417.gif

 

 

 

 

 

 

 

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,

 

to tradycyjne, najszczersze życzenia.

 

Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.

 

Niech obficie da, co ma najlepszego!

 

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT życzy BOGUSIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkim moim drodzim przyjaciołom z Forum życzę

aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła

i ciepła rodzinnej atmosfery,

a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność

 

Ściskam Was świątecznie

 

Alunek z rodziną

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfATBcAZI4F6DKUvrnuHShgbX8BC8ffJfiimUZyJDMM0dHN0lN

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia.

Niech świąteczne dni będą czasem duchowej refleksji, rodzinnego ciepła i szczęścia,

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień .

Życzę, aby Nowy 2013 Rok, upłynął w spokoju, zdrowiu i pogodzie,

przynosząc wiele osobistych i zawodowych sukcesów i radości.

 

http://traler.blox.pl/resource/MerryChristmas_400x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te piękne Święta
Bożego Narodzenia

Pragnę złożyć Wam życzenia,

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, miłości, uśmiechu i radości.

A Nowy Rok 2013 przyniósł szczęście i pomyślność.

 

Życzy Arnika z Rodziną
:)

 

http://img716.imageshack.us/img716/1479/bozenarodzeniea.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cudowny, pełen miłości czas Świąt, niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

 

http://img856.imageshack.us/img856/2396/defaultbq.jpg

 

Beata z rodziną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...