Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Alu dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Roku 2013,

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju

życzy Maja

 

http://www.onsecrethunt.com/wp-content/uploads/2012/12/Happy-New-Year-2013-Wallpaper-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
A ja dopiero trafiłam na twój wątek i gdzieś tam doczytałam ze Ty z T ( TAR dla Ciebie ) ;-)? Jeśli tak to witam sąsiadkę ;-)

 

Witam sąsiadkę :)

 

Wiesz,że bardzo blisko siebie mieszkamy? Codziennie przejeżdżam koło Twojego domu. Jak będziesz na miejscu, to zapraszam do siebie na kawę ;)

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunia pociesz sie, ze zima tylko na 1.5 tygodnia wrocila. potem wiosna buchnie.

 

Masz moze nasionka werbeny patagonskiej? albo jakbys gdzies widziala to kup mi pare paczuszek co?

 

liczę,że szybciej buchnie :cool:

 

Szukałam tych nasion,ale nigdzie ich nie ma. Jak natrafię to kupię również dla ciebie. Mam jeszcze nadzieję,że moja werbena rozsiała się sama i bedę miała własne sadzonki :rolleyes::)

 

Ach...pogrzebałabym już w ziemi. Mam tak wiele planów na ten rok :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...