Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zaszalalam i kupilam w benexie 2 cebulki tego tulipana

 

http://image.ceneo.pl/data/products/13168113/f-tulipan-pelny-pozny-diamond-star-ice-cream-1-szt.jpg

 

i spod kory wylazly juz te dwie cebulki, a teraz nasniezylo. jak myslisz przezyja, nie polamia sie, nie zgnija? generalnie wiekszosc cebulek tulipanow i narcyzy juz mi powschodzila, ale ten ze zdjecia to odmiana nowa , cebulki po 12 zl / szt. chyba byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dziękuję za Wasze wsparcie :hug:

 

Aniu, myślę że tulipankom i narcyzom nic nie będzie. Byłoby znacznie gorzej dla nich, gdyby nie było śniegu a mroziło.

 

Piękny ten tulipan. Ciekawa jestem, jaki będzie. Wiesz, jak ja uwielbiam tulipany. W tym roku znowu kupię sobie ze dwie setki. Może wśród nich będzie również ta piękność :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sie nazywa Ice Cream jakby co.

 

tez dokupie tulipanow, na pewno liliowcow i zobacze czego jeszcze. do starego pola jedziesz? sa w ostatni weekend kwietniowy. ja bede na pewno i to z T. :wiggle: ostatnio tak mu sie podobaly specjaly, ktore mu przywiozlam, ze teraz sam chce na takie targi jechac. moze jakies roslinki ciekawe tez beda, no i licze ze ci od traw sie znowu pokaza.

 

no i bedzie mial kto nosic ciezary;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Starego Pola - obowiązkowo!!!

Na początku kwietnia zadzwonię do Pani Oli od bylin i zapytam się jakie ma już trawki. W tym roku mam do zrobienia trzy rabaty. Na pierwszy ogień pójdzie front- tu będzie kompozycja : krzewy kwitnące, trochę bylin i traw., kilka drzew z jednego gatunku. Numer dwa to rabata z trawami. Do niej potrzebuję kilka pięter traw. A później zastanowię się, co tam jeszcze dorzucić. Na koniec na tapecie będzie rabata centralna- tu będą werbeny, jeżówki, trochę jednorocznych, kilka traw.

 

....poza tym mam jeszcze wiele pomysłów do zrealizowania, tylko nie wiem czy mi czasu wystarczy w tym roku :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takie zamowilam:

 

Panicum virgatum 'Kupferhirse

Carex comans 'Frosed Curls'

Deschampsia cespitosa 'Goldtau'

Luzula nivea

Miscanthus sinensis Kaskade

Miscanthus sinensis 'Gracillimus'

Deschampsia cespitosa 'Bronzeschleier'

Eragrostis spectabilis

Panicum virgatum Hanse Herms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala, ale mam interesa, gdybys w dobrympolu pytala to zapytaj dla mnie o:

miskant morning light (ja go bardzo lubie), palczatke miotlasta i ostnice longifolia.

i koniecznie musze gdzies dopasc trawe preriowa sinofioletowa, no tak mi sie podoba :rolleyes: na targach ja kupilam od tych spod bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...