Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiesz co. ale nie wszystkie cebulki z benexu okazaly sie tymi ktore zamowilam, a szkoda bo wzielam biale narcyze po kilka na galazce (kilka odmian) wzielam i sobie i mamie, mi wyszly zolte duze a mamie wlasciwe, a na zawieszcze nazwa z zamowionych, to samo z tulipkami, dostalam zupelnie co innego niz zamowilam, miast bialych i rozowych piwoniowych dostalam zolte, zamiast fioletowych ostrych - czerwone zwykle, i jeszcze pare innych "kwiatkow" wyszlo. no ale trudno te co sa, to rownie ladne. tylko wkurza mnie ze jak chce kolekcjonowac nazwami to w takiej renomowanej firmie powinnam dostac cebulki bez pomylek no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, przy Twoich rabatach cebulowych, Holandia oblewa się wstydem.

Ileż u Ciebie odmian tulipanów, jestem zachwycona.

Piękne zdjęcia, piękne rośliny, piękny ogród, dziękuję za te zdjęcia :)

Co zrobisz z ta największą tulipanową rabatą po ich przekwitnięciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych od trawek namierzylam we wrzesniu w starym polu, przypadkiem, mieli piekne duze trawy preriowe no i wzielam kilka sztuk preriowej i innych ladnych odmian a za zakupy dostalam doniczki werbeny patagonskiej w gratisie (do ktorej zapalalam miloscia wielka), od razu wzielam namiary, bo i obsluga przemila i wybor fajny i ceny nie najgorsze.

 

tak apropo to wciaz mam twoje nasionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co. ale nie wszystkie cebulki z benexu okazaly sie tymi ktore zamowilam, a szkoda bo wzielam biale narcyze po kilka na galazce (kilka odmian) wzielam i sobie i mamie, mi wyszly zolte duze a mamie wlasciwe, a na zawieszcze nazwa z zamowionych, to samo z tulipkami, dostalam zupelnie co innego niz zamowilam, miast bialych i rozowych piwoniowych dostalam zolte, zamiast fioletowych ostrych - czerwone zwykle, i jeszcze pare innych "kwiatkow" wyszlo. no ale trudno te co sa, to rownie ladne. tylko wkurza mnie ze jak chce kolekcjonowac nazwami to w takiej renomowanej firmie powinnam dostac cebulki bez pomylek no nie?

 

 

masz 100% racji. Takie rzeczy nie powinny zdarzyć się. Zastanawiałaś się nad złożeniem reklamacji?

 

Alu współczuję:hug:

Ależ Ty Masz pięknie w tym ogrodzie:yes::cool: napatrzeć się nie mogę na tulipany i reszt e:)

Dziękuję Anetko :)... staram się, jak mogę :D

 

Alu, przy Twoich rabatach cebulowych, Holandia oblewa się wstydem.

Ileż u Ciebie odmian tulipanów, jestem zachwycona.

Piękne zdjęcia, piękne rośliny, piękny ogród, dziękuję za te zdjęcia :)

Co zrobisz z ta największą tulipanową rabatą po ich przekwitnięciu?

Tolu, od tych twoich komplementów spłonęłam rumieńcem. Bardzo Ci dziękuję :)

 

Po tulipanach będę wysiewać jednoroczne - onętki i werbeny. Całości dopełnią rozplenice, ostnice i naparstnice.

tych od trawek namierzylam we wrzesniu w starym polu, przypadkiem, mieli piekne duze trawy preriowe no i wzielam kilka sztuk preriowej i innych ladnych odmian a za zakupy dostalam doniczki werbeny patagonskiej w gratisie (do ktorej zapalalam miloscia wielka), od razu wzielam namiary, bo i obsluga przemila i wybor fajny i ceny nie najgorsze.

tak apropo to wciaz mam twoje nasionka :D

 

Ciekawa jestem czy w tym roku również pojawią sie na targach. Jestem zainteresowana ich ofertą.

pamiętam o nasionach...może odwiedzisz mnie z nimi :cool:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruje sobie reklamacje, podobają mi się wszystkie tulipany i narcyze tylko ani zoltych ani czerwonych nie planowałam. a narcyze zamiast zoltych miały być biale wielokrotne.

Ala, kurteczka wpadłabym do ciebie z wielka checia tylko mam problem z czasem, w sobote jedziemy z kurduplem do fryzjera potem agent od nieruchomości. może w niedziele mala kawka tylko musze ze starym ;) uzgodnić czy czegos nie planuje, ten ciagly niedoczas mnie rozwala. jakby niedziela ci odpowiadala to jutro się zdzwonimy oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochote to ja bym wielka miala ale mozliwosci zadnej. po pracy jade do oliwy, do kuzynki. w domku pewnie nie predzej jak o 20 bede. a potem juz bede tak padnieta, ze sie nie ruszam. a czeka na mnie jeszcze pare rzeczy do zrobienia w domu, jutro mamy rocznice slubu do tego pochopnie umowilam sie z agentem od nieruchomosci (gdzie ja mialam glowe). no nijak nie wykroje czasu :(

 

gratuluje samodzielnego zlowienia rybki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...