Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja mam na klombie przed domem Lovely Fairy i jedna, ale ona bardziej zadeptana niz przemarznieta, a tak to wszystkie sie przyjęły...u mnie strona wschodnio-północna, róże są w korze, a co do wiatrów to akurat u mnie to są dość silne, bo zawiewa od pola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aka, nie ma niebieskich róż niestety.

Są właśnie takie, jak ta na aukcji, fioletowe.

Bardziej lub mniej, często słyszę określenie, że mają trupi kolor.

Sama na początku latałam właśnie za niebieskimi różami.

A ta aukcja jest ok, Boguś jest znany wśród różomaniaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róże lubią słońce, ale i wilgotne stópki :D

Spróbuj ziemię wokół nich przykryć korą, to utrzyma dłużej wilgotność.

Jeśli rosną przy ścianie, to trzeba uważać na przędziorki, one się panoszą w takich suchych warunkach.

 

Korą już podsypałam, ale niestety moja kotka upatrzyła sobie to miejsce na swoją toaletę i rozgrzebuje korę. Muszę coś z tym zrobić :-x

 

A czy teraz już trzeba robić jakiś oprysk na różach?

 

A ta aukcja jest ok, Boguś jest znany wśród różomaniaków ;)

 

dopisałam Bogusia do ulubionych sprzedających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny :D

Oprysk na róże zalecają niektórzy zaraz po cięciu, robi się go miedzianem.

Ja nie robię, choć miałam zamiar.

Nie będę od samego początku sezonu truła i siebie i róż, będzie potrzeba, to opryskam.

W tamtym roku też nie robiłam tego oprysku i w sumie chorób zbytnio przez sezon nie miałam.

Ale sprawdź, czy nie ma mszyc, bo już dają czadu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alinko-jeździłam kiedyś z nim, codziennie..a potem jak dzieci przyszły na swiat to jak tu razem? bym musiała je zostawiać..nie umiałam czerpac przyjemności, zreszta wtyedy mąż też motor sprzedał..od kilku dobrych lat na nowo wrócił do zamiłowani,też było po drodze kawasaki,.....jednak dopiero wczoraj ja po tak długim czasie obudziłam z powrotem w sobie bakcyla:rolleyes:

 

sure-piekne dni sie zapowiadają, wiec będziesz miała pogodę na wysiewkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę: kwiatki sadzicie, pielicie, trawkę siejecie... A ja jeszcze z budową walczę... W najbliższym czasie czeka mnie demolka działki żeby szambo zakopać i przyłącze do wody zrobić:cry:. Ręce opadają i czasem mam wszystkiego dość.:mad: Trzyma mnie tylko nadzieją że wkrótce koniec :) Chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...