Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dziewczyny chętnie w tak miłym gronie bym pogawędziła i poszperała wśród roślinek jednak mam w tej chwili debet wyjazdowy.... za dużo wydatków niespodziewanych miałam...

jak już bym była w Gdańsku (wiecie, że nie byłam ani razu:oops:?) to zaraz i do Ikei bym chciała...

 

dziękuje bardzo kochane za zaproszenie!!!

 

jednak bym miała dla was prośbę...jakbyście jednak trafiły na te targi ogrodnicze to jak byscie spotkały poszukiwany przez mnie od dawna cyprysik nutkajski "Gloria Polonica" mogę liczyć na jego zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alunek - ależ ty masz śliczny ogród! A do tego potrafisz oddać jego piękno na zdjęciach!

Te białe kwiaty z żółtymi sercami to odmiana żonkila? Niesamowite - jeszcze się z takimi nie spotkałam!

 

 

Boratom - tak to żonkile... a jak pięknie pachną:)

 

Amtla, Famelia - poszperam w moich notatkach, ale nie obiecuję.. Nie przywiązuje dużej wagi do nazw odmian, bardziej zależy mi, aby przękne były i cieszyły oczy ;)

 

Sure - trawki też pokażę, jak trochę podrosną:cool: Kora na zdjęcia to właśnie ta, którą ostatnio kupiłam, a nawet dokupiłam - w sumie 130 worków po 80 l. Z czystym sumieniem mogę polecić producenta. Chociaż już podniósł cenę. Na początku kwietnia kora była po 5,50, a pod koniec juz 6,50. Mimo wszystko to i tak jest dobra cena. Namiary znajdziesz tutaj http://www.megier.pl/oferta

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure - trawki też pokażę, jak trochę podrosną:cool: Kora na zdjęcia to właśnie ta, którą ostatnio kupiłam, a nawet dokupiłam - w sumie 130 worków po 80 l. Z czystym sumieniem mogę polecić producenta. Chociaż już podniósł cenę. Na początku kwietnia kora była po 5,50, a pod koniec juz 6,50. Mimo wszystko to i tak jest dobra cena. Namiary znajdziesz tutaj http://www.megier.pl/oferta

No to czekam, aż trawki urosną!

A tych od kory widziałam na allegro, tylko nie zapewniali transportu. Trzeba się wybrać z przyczepką, bo dużej ilości do samochodu nie zmieszczę!... ;)

Alunek, czy ta kora ma jakiś wyraźny zapach? Ostatnio kupiłam korę z Castoramy i śmierdziała obrzydliwie...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam, aż trawki urosną!

A tych od kory widziałam na allegro, tylko nie zapewniali transportu. Trzeba się wybrać z przyczepką, bo dużej ilości do samochodu nie zmieszczę!... ;)

Alunek, czy ta kora ma jakiś wyraźny zapach? Ostatnio kupiłam korę z Castoramy i śmierdziała obrzydliwie...:rolleyes:

 

Sure- ta kora pachnie jak kora, żadnych przykrych zapachów. Jeśli potrzebujesz transportu to mój tatko ma średniej wielkości samochód dostawczy i jeśli jesteś zainteresowana to mogę spytać jaką ma stawkę za km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz piene tulipany jeszcze!!! Po moich już sladu nie ma przez ten deszcz :(

Widze też kilka funki, tawułek i dali które sama kupiłam :D Ciekawe jak będą sobie u mnie rosły. Mogłyby juz z ziemi wychodzic bo sie doczekać nie mogę :D

A róż to sie boję. Skusiłam sie na kilka ale wymarzają. Potem odbijają ale kurcze znów zabawa z nimi. Ciągle jakieś opryski musze robić bo jak nie grzyb to coś je zjada i tak naokrągło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...