Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sure- ta kora pachnie jak kora, żadnych przykrych zapachów. Jeśli potrzebujesz transportu to mój tatko ma średniej wielkości samochód dostawczy i jeśli jesteś zainteresowana to mogę spytać jaką ma stawkę za km.

Bardzo chętnie. Policzę, jaki byłby koszt z transportem do Gdańska. Może by się opłacało bardziej, niż ryzykować kupno na allegro, zanim się powącha! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziękuję za zaproszenie na NK;)

znalazłaś mnie:D

 

Ja też muszę moje poprawić bo zdziczały lekko:cool:.. a kupiłaś juz nożyce do trawy ?

 

kupiłam

http://www.allegro.pl/item1020680113_akumulatorowe_nozyce_do_trawy_grizzly_ags_360.html

 

a Ty kupiłaś?

http://www.sadowniczy.pl/product-pol-18361-FLO-Obcinacz-obrzeza-trawnika-99026.html

 

jak się sprawuje?

Edytowane przez aka z Ina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz piene tulipany jeszcze!!! Po moich już sladu nie ma przez ten deszcz :(

Widze też kilka funki, tawułek i dali które sama kupiłam :D Ciekawe jak będą sobie u mnie rosły. Mogłyby juz z ziemi wychodzic bo sie doczekać nie mogę :D

A róż to sie boję. Skusiłam sie na kilka ale wymarzają. Potem odbijają ale kurcze znów zabawa z nimi. Ciągle jakieś opryski musze robić bo jak nie grzyb to coś je zjada i tak naokrągło...

 

... odgapiłam od ciebie;) i zamówiłam na allegro białe funkie, tawułki, mieczyki itd .Wczoraj w strugach deszczu przygotowałam rabatę , a dzisiaj będę je wsadzać. Co do róż, to jak dotąd nie miałam szczęścia:oMoże w tym roku bedzie lepiej. W razie kłopotów mam skrytą nadzieję,że nasze forumowe królowe róż mnie poratują . DarioAs i Moniu pokłony dla waszej wiedzy na temat tych wspaniałych kwiatów:yes:

 

Akuś - cała przyjemnośc po mojej stronie :). Przyrządu jeszcze nie kupiłam, ale mam nadal w planie. A nożyce już sprawdziłaś? Polecasz ?

 

aasienkaa - dziękuję za miłe słowa... zapraszam zawsze kiedy masz ochotę ;)

 

sara_78 - miło ,że zajrzałaś do mnie... długo cię nie było :hug:

 

sure - sprawdz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, to będzie Wasz ulubiony sprzęcior w ogrodzie :)

Wczoraj tym dłuższym ostrzem przycinałam tuje kuliste.

Nie ma porównania do tego, co robi zwykły sekator. No i przy obrzeżach, to nie praca teraz, a bajka.

Słońce Wam wysyłam i ciepełko, bo u nas jest, to się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za słoneczko już pięknie dziękuję....

 

wczoraj przez 2 godzinki po południu zrobiło się pięknie..słoneczko zaczęło dogrzewać a dziś ponownie szaro...dobrze, ze chociaż nie pada.....

 

trawa po nawożeniu rośnie jak szalona....powinnam ja kosic teraz co 3, góra 4 dni ,aby jakos wyglądała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie słonecznie i cieplutko... oby tak dalej, to może fala na Wiśle zanim do mnie dotrze to troche odparuje ;)

 

Wczoraj wsadziłam wszystkie cebule i kłącza. Niestety jestem pełna obaw czy wszystkie wzejdą. Nektóre kłącza host wyglądały na zasuszone i pokryte zielonkawym nalotem :confused::mad:

 

Plan na dzisiaj - koszenie trawy... rośnie jak szalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na najbliższy tydzień - kupić prezent "komunijny" i kosiarkę! ;)

Zdecydowałam się na elektryczną, tylko zastanawiam się, jaki wybrać model i z jakimi opcjami. Czy młynek do trawy jest użyteczny np., no i czy pojemnik i jak duży...

 

...a jednak elektryczna?Widzę,że nie udało mi się przekonać ciebie do spalinowej :(

Jeśli jesteś zdecydowana, to kup taką z pojemnikiem- żebyś nie musiała po każdym koszeniu biegać z grabiami

Oczywiście regulacja wysokości koszenia - chyba wszystkie to mają....

Mielenie trawy - też może być

 

 

P.S. mam na sprzedaż małą kosiarkę elektryczną ( Electrolux Flymo 330 ) na nieduży areał ;):)

 

Nowa wygląda jak na zdjęciu niżej.Moja trochę po przejściach , bo była używana przez jeden sezon.

 

 

 

flymo..jpg

 

 

Sure - kupiłaś już prezent na komunię? My idziemy do syna sąsiadów za tydzień i mam dylemat co kupić. Może mnie zainspirujesz???Plisss:)

 

 

Famelia

Jak będę kupować kosiarkę to na pewno z młynkiem - niby trzeba częściej kosić, ale podobno rewelacyjnie nawozi cały trawnik (ta trawowa miazga)

 

...w takim przypadku nalepsza jest taka kosiareczka-robot, co sama kosi w wyznaczonych granicach. Na pewno słyszałyście o takim cudzie. Kosztuje ...naście tys. złoty . Wypuszczasz taką do ogrodu i już niczym się nie martwisz:) Słyszałam też o odkurzaczach, które działaja na takiej samej zasadzie. Co to ludzie nie wymyślą :D

 

 

kos..jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tydzień temu u "Maji w ogrodzie" prezentowali takiego robocika właśnie co sam wie gdzie kosić;):D

ale cena:jawdrop:

.. .cena jest odstraszająca:(

 

Jutro pochwalę się nowym oczkiem, które wczoraj stworzyliśmy przy ogromnej pomocy rodziny. W sumie było nas 5 osób. Oczywiście jeszcze brakuje tam kilku dopełniających całość szczegółów, ale te zostawiam sobie na deser. Muszę pojechać do szkółki i kupić trochę roślin na skalniaki. Generalnie jestem bardzo zadowolona , ale równiez pełna obaw,aby woda nie zeszła przez jakieś uszkodzenie:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie z niecierpliwością czekamy na zdjęcia oczka. Ja chciałam ci Alunku wysłać zdjęcia mojego ogródka z przodu domu, który po raz kolejny zmieniałam i mam nadzieję że taki zarys już zostanie, ale po tych zmianach nie wiem jak wkleic zdjęcie.

Jesli chciałabys zobaczyc moje rozwiązanie, wprawdzie jeszcze nie skończone to mogę wysłac na skrzynkę parę fotek.

 

Pozdrawiam sara_78

ps. też chciałabym mieć az 5 pomocników w ogrodzie!!!praca musiała Wam się palić w rękach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu super! oczko jest jeszcze przede mną, więc nie jedno pytanko będę miała do Ciebie...pomożesz, nie?;)

 

Akuś - oczywiście... z przyjemnością :)

 

Saro - prześlij na [email protected] Jestem ciekawa co wymyśliłaś. U mnie dopóki na froncie jest "ugór" , to muszę się z tym męczyć do czasu aż zrobimy frontowe ogrodzenie. Niestety taki stan jeszcze trochę potrwa ... rok... dwa ?:( Ale koncepcja już jest ... odgapiona od Majkiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...