Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny :)

 

oj nie było mnie trochę, ale tylko na FM .Jestem w kraju, w robocie... okrutnie zarobiona ( staram się odrobić zaległości spowodowane długim weekendem ).

 

Famelio - wyjazd był biznesowy do Danii, więc sesji zdjęciowych nie robiłam, ale ... mam kilka fotek zrobionych telefonem

 

20100526005..jpg 20100527017..jpg

 

a o urlopie nawet już nie myślę, chociaż marzy mi się chociaż tydzień beztroskiego wypoczynku:yes:

 

Sure - ... bo wszędzie dobrze , ale w domu najlepiej ;)

 

DarioAs - dziękuję ci za miłe słowa, ale obawiam się ,że nie jestem w stanie osiągnąć takich efektów, jak Tola i Sonika... ale uparcie staram się :D

 

Nadulko- witam cię serdecznie w moich progach i zapraszam do częstszego ujawniania się :welcome:

 

 

...dzisiaj postanowiłam dać sobie trochę luzu, więc zaraz lecę do waszych dzienników poczytać, co u was działo się podczas mojej nieobecności :cool:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie własnie zadzwonili z pracy, że mam dziś wolne! A właśnie miałam wychodzić! :)

 

...o rany, za co tu się brać?? Sprzątanie? Pranie? Ogródek?? Normalnie nie wiem, co zrobić z tym szczęściem! :D :D

 

... czy u ciebie też jest dzisiaj tak parno???? U nas pogoda wręcz nie do wytrzymania :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy u ciebie też jest dzisiaj tak parno???? U nas pogoda wręcz nie do wytrzymania :-P

Zdaje się, że też, ale w cieniu na tarasie miłego zupełnie przyjemnie! :)

...jednak zaraz wychodzę na słoneczko i skończy się leniuchowanie! Chcę trochę zaległości nadrobić! ;)

 

(Alunek, specjalne podziękowania za pomysł ze żwirkiem silikonowym - sprawdza się!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno bardziej... ;)

 

fajnie się robi...a najbardziej to ci zazdroszę tarasów. To drewno jest cudowne. Jak dla mnie wykończony taras pozostaje nadal w sferze marzeń.

Najpierw muszę zrobić ogrodzenie frontowebo to obecne to prowizorka ( totalna porażka ).. a później taras , wejście do domu i ścieżka od fronu do tarasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się robi...a najbardziej to ci zazdroszę tarasów. To drewno jest cudowne. Jak dla mnie wykończony taras pozostaje nadal w sferze marzeń.

Najpierw muszę zrobić ogrodzenie frontowebo to obecne to prowizorka ( totalna porażka ).. a później taras , wejście do domu i ścieżka od fronu do tarasu

 

a ja ci będę zazdrościć ogrodzenia, wiem na pewno! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...