Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja zazdroszczę prawie wszystkiego - host, krwawników, lawendy, no i ogólnie tego że wszystko już pięknie rośnie i kwitnie. Pocieszam się tylko, że i u mnie wyrośnie, przynajmniej większość tego, co posadziłam. Ogniki tylko mnie smucą, bo im liście żółkną, Elfir mówi, że to może parch... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek - przepięknie ! Jak to się stało ze ja lawendy nie mam?? Rojniki cudne i kosodrzewiny!

Wody w ogrodzie szczerze zazdroszczę - może w przyszłym roku nam się uda ;)

A duszkowi ogrodowemu całusy proszę przekazać - to pewnie jego zasługa ;)

Pozdrawiam !

 

Witaj arcoboleno :)..... Zaglądałam do ciebie ;)

Lawenda jest cudowna. Uwielbiam ją więc mam jej w moim ogrodzie sporo. Jeśli jej jeszcze nie masz, to możesz to szybko nadrobić

 

Wodę też szczerze polecam...jej szum działa relaksująco, zwłaszcza wieczorkiem kiedy cichną dzienne hałasy.

 

Całuski przekażę :)

Ja zazdroszczę prawie wszystkiego - host, krwawników, lawendy, no i ogólnie tego że wszystko już pięknie rośnie i kwitnie. Pocieszam się tylko, że i u mnie wyrośnie, przynajmniej większość tego, co posadziłam. Ogniki tylko mnie smucą, bo im liście żółkną, Elfir mówi, że to może parch...
:(

 

...oj nie zazdrość moja kochana... jeszcze odrobinę cierpliwości i u ciebie wszystko pięknie urośnie i zrobi się kwitnąco. Zasada jest taka - od ogółu do szczegółu. Najpierw sadzisz "bazę" a następnie uzupełniasz ją wypełniaczami (kwiatami).

 

Zrobiłaś jakiś oprysk na ognikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny:)

 

u mnie też jest gorąco... na szczęście w pracy mamy klimę, to można jakoś wytrzymać.Dzisiaj czeka na mnie koszenie trawnika i oczywiście podlewanie. Ostatnio nie chce mi się nic robić przez te upały, co skrzętnie wykorzystują chwaściory i zarastają mój skromny warzywnik :mad:.

 

Akuś a ty już po urlopie?... Zajrzę do ciebie ;)

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety wrzosowiska nie mam....nawet miejsca już na nie nie ma..

 

Cześć!

 

gadasz.. zawsze się jakieś znajdzie;)U mnie dopiero początek wrzosowiska..mam tam również azalie i rododendrony. Były jeszcze hebe , ale zima je totalnie zniszczyła.

 

A to już pora na wszosy?

 

U mnie dzisiaj leje :wave: i nie trzeba będzie podlewać wieczorkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przez internet - dzisiaj dojechały, wyglądają na zdrowe, ale bez doniczek i nie za duże sadzonki, za to korzonki spore... zobaczymy, co z nich będzie! Właśnie trochę popadało, jak obeschnie, posadzę wszystko!

 

 

Pamiętaj, aby wsadzać je do specjalnej ziemii ... no wiesz takiej dla kwaśnolubnych. Będą miały lepszy start ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...