Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Alu, przyszłam sie przywitać, często tu przychodzę, ale siedzę cicho i patrzę, bo naprawdę jest na co popatrzeć, (nie zawsze się ujawniam;)

 

Ogrodzenie mi sie bardzo podoba - będzie z pewnością ładnie.

Ja teraz myslę o nasadzeniu po zewnętrznej stronie ogrodzenia, myslę albo o kulkach danica, albo o czerwono - zielonych berberysach + kamyczki...

A jak wchodziłam tu to było 101.107 odwiedzin:)

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Akuś, Sure, Nadulko, Edytko, Famelio - dziękuje wam kochane za gratulacje, miłe słowa , wasze rady :)

Fajnie,że jest takie miejsce jak FM gdzie można spotkać tak wielu przemiłych ludzi. Mam nadzieję,że kiedyś spotkamy się w realu:hug:

 

Famelio- ujawniłaś się znaczy się wszystko wraca do starego porządku. Lecę do ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

 

Piątek - grzybobranie w Borach Tucholskich

Sobota i niedziela - plażowanie na Mierzeji

Poniedziałek - czas na odoczynek po weekendzie ;)

 

Sure - dziękuję ci bardzo za odwiedziny i te wszystkie komplementy, które od ciebie usłyszałam :):hug:To bardzo podbudowuje, jeśli realizuje się własne pomysły i one podobają się jeszcze innym, a nie tylko ich autorowi:rolleyes:

 

Famelio- ospa zwalczona,ale niestety dwa spore ślady pozostały na buzi. Jakiś krem na blizny kupić,czy poczekać jeszcze ?

 

Jacki, DarioAs - witajcie po długiej nieobecności :)

 

Saro_78 - muszę zobaczyć jak to u mnie wygląda. A linka do galerii dostanę ?

 

Akuś - ogrodzenie chwilowo poszło w odstawkę,bo .... bo chyba wyjadę wreszcie na urlop:wave:

 

Małż zlitował się nad nami i rzucił hasło "WYJEŻDŻAMY"!!!

Ogrodzeniem zajmę się we wrześniu lub październiku. W końcu nie ucieknie :D Garderobę muszę mieć wcześniej! Myślałam o frontach z matowego szkła w ramie aluminiowej,ale chyba muszę poszukać tańszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie swoje 4 fronty zamówiłam do szafy przesuwnej 3,6szerokiej, 2,65 wysokiej. Biały lakobel w większosci z niewielką wstawką (ok 20cm) mdf. Cenę zniosłam bo mam juz fronty z lakobelu w wiatrołapie ale fakt, tanie nie są. No ale ja z moimi czekałam prawie ponad 2 lata zanim je w końcu robię, bo nigdy nie starczało kaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...