Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Saloniki - milionowe miasto, jedno z najwiekszych w Grecji. Położone jest w Macedonii nad morzem Egejskim. Niestety oprócz kilku wypadów po najbliższej okolicy, nie udało mi się zobaczyć miasta. Natomiast z hotelu, w którym mieszkałam rozpościerał się piękny widok na morze ( w zasadze zatokę) wzdłuż którego ciągnie się kilu-kilkunastokilometrowa promedanda. Praktycznie przez cały dzień można spotkać tam tłumy spacerowiczów, jak i miłośników biegania i rowerów. Wzdłuż promenady powstają nowoczesne ogrody i miejsca odpoczyku dla całych rodzin. Projekt nazywa się "New Beach" i jest w trakcie realizacji .Wg jego założeń ma powstać 13 ogrodów o różnej tematyce. W chwili obecnej jest już 5 ogrodów. Na krótkim fimiku możecie zobaczyć 3 ogrody wodne, które mnie oczywiście zachwyciły. To połączone ze soba oczka wodne z bogatą florą i fauną. Tak ogromnych karasi to ja jeszcze nie widziałam. Odwiedziłam również ogród różany i ogród muzyki.

 

P1040940..jpg P1040941..jpg P1040947..jpg P1050003..jpg P1040944..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, juz jest ok... ...taki ogród wodny musi być w realu zachwycający, ale bok domu chyba lepiej nie mieć tak dużej fontanny! ;)

za to na tej przestrzeni robi wrażenie. Ogólnie przyroda z cieplejszych regionów, te bardziej egzotyczne rośliny czasem bywają oszołamiające...

 

wygląda na to, że sobie wypoczęłaś! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Sure,że ogród wodny mnie zachwycił... coś niesamowitego

 

.. co do odpoczynku... to raczej nie. No wiesz ... Grecy bardzo lubią czerpać z życia to co najlepsze, suto przy przy tym jedząc i popijając wino. Dzięki naszym kolegom z Grecji mogliśmy poczuć ten klimat,ale ... ale po trzech dniach picia i jedzenia byliśmy raczej zmęczeni niż wypoczęci ;):D

 

Zapomniałm pokazać wam ogród różany. ..już nadrabiam

P1050066..jpg P1050069..jpg P1050071..jpg P1050077..jpg

P1050075..jpg

 

 

to samo, ale z netu http://www.360cities.net/image/the-rose-garden-in-thessaloniki-greece#46.20,5.80,70.0

 

http://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super filmik a i ogród sam zachwycający....

 

co do wodnej ściany to już coraz więcej osób decyduje się na takie cacka np zamiast kaskady.....fotki pokazywał mi Pan, który robił mi wycenę mej kaskady, zachęcając mnie właśnie do wodnej ściany lub sandwicha wodnego:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...