Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny moje kochane,

 

Bardzo cieszę się,że wreszcie poznałyśmy się !!!!

 

Sure - dziękuję,że podjęłaś się zorganizować nasze spotkanie no i oczywiście zaproszenie. Bez ciebie nie wiadomo, ile jeszcze czasu musiałoby upłynąć....

 

WSZYSTKIE JESTEŚCIE SUPER :hug:...już czekam na następne spotkanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Alu. Przeglądam fotki z Twojego ogrodu i nos mi się przylepił do ekranu. Bardzo ładnie urządzony domek i działeczka.

 

Podpowiedź proszę, dostałam róże dość rozrośnięte w donicach, mają ładne kolory i zapach...................

Czy lepiej na zimę schować je do piwnicy i wsadzić wiosną czy jeszcze teraz. Strasza już taką zimą a szkoda by mi było żeby się zmarnowały.

 

Witaj u mnie Wioleńko :welcome:

... nie jestem specjalistą od róż,ale z tego co wyczytałam,że nie ma żadnych przeciwskazań do wsadzenia ich właśnie teraz. Gdy temperatury będą oscylowały wokół O st. to już można usypać im 20-30 cm kopczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie !! :welcome:

Dopiero teraz kończymy budowę naszego domku i nie ukrywam, że bardzo dużo ciekawych inspiracji oraz przemyśleń trafiło do nas dzięki Wam... Cały czas jednak nurtuje nas sprawa ogrzewania ( gazowe + kolektory + kominek z płaszczem wodnym). Wy jesteście już po niejednym okresie grzewczym i proszę Was o podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat . Jak zaczniemy wykańczać ( domek i siebie jednocześnie ;) ) to również zamiesicimy zdjęcia. Co do Waszych ogrodów - wyglądaja zjawiskowo, też uwielbiam roślinki ale przed mną jeszcze dłuuuuuuuuga droga...

pozdrawiam Was gorąco

 

Witaj Irenko :welcome:

Na parterze mam ogrzewanie podłogowe , a na poddaszu grzejniki. Żródło - pompa ciepła plus kolektory pionowe. Oczywiście jest również kominek, w którym kilka razy w roku rozpalamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aluś, super że Wasze spotkanie się udało i mogłyście się spotkać.......czekam z niecierlikowścią na jakieś foty a tu nic nie ma.....u mnie w domu tzw. rozpierducha.......Panowie robią mi kominek.-tzn. wykańczają kamieniem......zaczęli w piątek a dzisiaj mają niby skończyc juz na gotowo i czeka mnie jeszcze malowanie kuchni i salonu po tym wszystkim.

Masakra ...no i jeszcze myscie okien w całym domu, bo nic nie robiłam jeszcze bo czekałam, aż kominek będzie zrobiony.

 

Irenka33 my z Alą mamy takie same domy...tzn. według tego samego projektu. Co do ogrzewania to u nas jest piec na olej opałowy+ kominek z płaszczem wodnym w którym palimy w sezonie można powiedziec prawie codziennie, podpięty mamy kominek pod grzejniki i ciepłą wodę+ na dachu mamy solar. Nam to rozwiązanie bardzo odpowiada. Jak nas nie ma w domu to włączy się piec olejowy a jak jesteśmy to rozpalamy w kominku......Widać że każdy ma inne rozwiązanie, pasujące do jego stylu życia i upodobań i możliwości..Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Saro,

 

Widzę,że małą rewolucję masz w domku. Zazdroszczę ci... naprawdę! Bardzo chciałabym coś zmienić u siebie lub dodać nowego.

Ano właśnie zapomniałam pochwalić się firankami, które zamówiłam do pokoju mojej małej księżniczki.

 

A prezentują się tak:

 

 

roleta..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu zazdrościsz?? Mi się płakać chciało jak wróciłam z pracy w piątek.....zakurzone wszystko..czekają mnie niezłe porządki. Kominek nie był zrobiony wogóle, tzn. konstrukcja była ale tylko pomalowana......nie było kasy jak był robiony a chcielismy się juz przeprowadzić. Dwa lata minęło i przyszła na kominek pora......ale jak tak patrzyłam na niego w piątek, to stwierdziłam że go niecierpię. Wkład z płaszczem wodnym jest dużo większy niz taki zwykły, tak więc obudowa musi byc duża. Całkowicie inny wyszedł mój kominek niz miał być....ale jak to mówią "jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co się ma"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny,

 

firanki zamówiłam na www.modnefirany.pl ,a ceny następujące: 100x120 - 99,90 zł, 180x120 - 159,90 zł,wysyłka -28 zł

 

Zdecydowałam się jednak na białe,chociaż myslałam o różu, z dwóch powodów. Po ponad miesiecznych poszukiwaniach nigdzie nie natrafiłam na różową petikę, po drugie inne róże które miałam na oku nie pasowały do koloru ścian. Tym to sposobem firanki beda znowu białe.

 

Jakoś nie mogę zabrać się za malowanie komody,a to chyba już ostatni dzwonek, jeśli chcę to zrobić na dworze. Ponoć pogoda ma sie popsuć i zapowiadają deszcz w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...