Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alu remoncik spoko, myślałam że będzie gorzej. Ale myślę że dopiero najgorsze przedemną. jeszcze malowanie i generalne porządki.

 

hmmm.......a coby tu napisać oryginalnego o Twoim ogrodzie.....chyba oryginalna jednak nie będę....po prostu cudnie.....możesz być bardzo dumna z tego co stworzyłaś. Rośliny super dobrane, piękne kolory...jesień w Twoim ogrodzie jest CUDNA......

Przesyłam uściski z dalekiego południa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie w piękny słoneczny piątek:)

 

..piątek to mój ulubiony dzień tygodnia....

 

Famelio - przepraszam;).... mówisz ściana północno-wschodnia. A czy tam jest dużo słońca? Miskanty lubią słońce, trawa pampasowa lubi ciepełko, więc w naszym rejonie trzeba ją sadzić w nasłonecznionym miejscu, osłoniętym od wiatrów i mrozów ( jak róże), a na zimę porządnie zabezpieczyć (chochołem).Aby osłonić się szczelnie od sąsiada proponuje posadzić tuje szmarad w odstępach 50-70 cm. a przed nimi trawki.

 

Saro - byłam u ciebie wczoraj. ..wyszło lepiej niż spodziewałaś się. Super!!!! Czekam na fotki!Pozdrawiam ciepło :hug:

 

Dostałam wczoraj mail,że firanki zostały wysłane do mnie... znaczy się,że dzisiaj będą u mnie:)Jestem strasznie ciekawa ich...

 

Zastanawiam się, czy kupić jeszcze kilka krzaczków róż .... chyba się skuszę na takie ;)

a2e7a2fe872b0674..jpg 59d708db4192c4f2m..jpg c0942eac3c06accbme&#1.jpg d159a4becb24a560me&#.jpg2907738a8d86455f..jpg

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żółto-czerwone róże - bajka :)

 

Mam szmaragdy od ogrodu (gdzie bardzo szczelnie chcę się odgrodzić) ale od północnego wschodu mam elewację z kuchennym tylko oknem - na resztę ściany chcę puścić winobluszcz i pomyślałam o "sezonowej zasłonie" czyli trawach właśnie. Zły pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zakupy ogrodowe dalej trwają, ja już w tym roku nie myślę i nie kupuję nic do ogrodu. Róże piękne, ja wogóle się na nich nie znam.

Fotki będą jak bedzie co pokazać.:)

Ja też nie znam się na różach... wciąż uczę się, ale gdy je zobaczyłam to po prostu nie mogłam ich nie kupić.

Kupiłam 2 pnące i 8 rabatowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłam....to od niego właśnie róże mi sie w większosci nie przyjęły i to nie był pojedyńczy przypadek niestety w owym czasie!

Tolusia chyba też o nim pisała///ja się nie znam ,ale wtedy już ktoś pisał, ze róże za mocno były przycięte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...