Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć dziewczyny:)

 

Róże stoją w wodzie od wczoraj.Chyba im to nie zaszkodzi? Miałam gości i nie zdążyłam ich wsadzić... może dzisiaj . Łapki już mam pokute :(

Fotki będą..oczywiście, jak wszystko będzie zrobione. Muszę poszerzyć rabatkę żeby zmieściły sie nowe nabytki,czyli zrywanie darni mnie czeka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje róże jeszcze czekaja w donicach. Może w sobotę coś zadziałam w ogródku ale podobnie jak u Ciebie trzeba rozprawic sie z trawą, oj ciężka to robota.

 

Mały miał zapalenie oskrzeli, potem ja się przeziębiłam a na końcu mąż.

I takim sposobem jeździmy sobie juz miesiąc od lekarza do apteki, na konrtolę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie - a gdzie zdjęcia nowych nabytków? Kupiłaś na allegro?

 

Sure - nie omieszkam odezwać się, jak będę wybierać się;)

 

Muszę pochwalić się .że mimo późnej godziny powrotu do domu,zmotywowałam się i posadziłam róże. Najpierw wybieranie darni, a na końcu wsadzanie. Jak doszłam do wsadzania to już było ciemno i gdyby nie lampki w podbitce to nie skończyłabym pracy. A tak róże wsadzone i zakomczykowane. Pozostało mi tylko obsypanie całości korą. Niestety to już jutro albo pojutrze,bo muszę podjechać do sklepu ogrodniczego po korę. Obiecane fotki zrobię jutro,bo nocna sesja nie wchodzi w grę;)

 

Dzisiaj również odwiedziła mnie Spartanka z mężem.

Przy wieczornej herbatce pogadaliśmy o urokach i trudach budowania. Od dzisiaj na własnej skórze będą mogli przekonać się o tym, bo rozpoczęli prace ziemne pod fundamenty.

 

Beatko -życzę Wam samych trafnych wyborów,rzetelnych i fachowych wykonawców i łagodnej zimy, żebyście mogli, jak najszybciej zamieszkać w Waszym domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...