Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No może większe M, ewentualnie zmysłowe L :)

 

Kawiarnię Klubową przeniesiono do działu Hyde Park,

wpadajcie dziewczyny na poranną kawę, wieczorne piwko i całodobowe ploteczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze skusiłam się na "coś"! :)

Jedno coś wygląda podobnie do twojego, zresztą. A teraz się zastanawiam, czy dobry rozmiar kupiłam. W sklepie jakoś wszystko lepiej leżało, oni maja takie śmieszne oświetlenie w przymierzalni, z ciepłym odblaskiem, wygląda się w tym jakoś tak ładniej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu - poproszę o linka ...chętnie bedę zaglądać ...:)

 

Sure - biustonosze mają w rozmiarach, jak inne firmy, ale majteczki kupiłam w większym rozmiarze, bo wydawały mi sie jakieś takie małe ...a może to mi przytyło się . Bardzo prawdopodobne:DA co kupiłaś .. ???

 

Saro - takie małe przyjemności ,a ile radości.. Już na następny wypad umówiłam się z koleżankami. Tym razem pójdziemy na jakiś babski film a później pagaduchy przy winku/piwku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, wklejam link

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?3051-Kawiarnia-klubowa/page3221

 

tam należy bywać, pisać, jeść, pić, tańczyć, śpiewać

jednym słowem prowadzić bujne życie towarzyskie :)

Edward Dziewoński twierdził że: "Jedyne życie które ma sens, to życie towarzyskie".

A mądrego, to i dobrze posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Nadulko:)

 

u nas dzisiaj siąpi za oknem i chyba ciśnienie jest niskie,bo piję kawę za kawą i nic...:eek:

 

Dzisiaj wreszcie mam wizytę u neurologa. W prawdzie aktualnie nic mnie nie boli, ale skoro udało się w końcu umówić ( po znajomości oczywiście) to idę . Taka okazja może szybko nie powtórzyć się. Jestem ciekawa, czy dostanę skierownaie na specjalistyczne badania kręgosługa.

 

A później idziemy z rodzinką na urodziny mojego przyrodnego brata. Jutro natomiast jedziemy do siostry męża w pierwsze odwiedziny do ich nowego domu. W związku z tym mamy małą zagwostkę,co w takich okolicznościach wypada dać gospodarzom.

 

Może coś podpowiecie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...