Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też jestem ciekawa efektu końcowego ;)

 

Mówisz ,że 190 zł to dużo. No nie jest to mało. Liczyłam ,że będzie to ok. 100 zł.

Znalazłam w sieci tylko jedną firmę, która podaje swoje ceny za takie usługi.

http://www.tucanopolska.com.pl/uslugi_stolarskie.html . Poza tym na allegro jest kilka ofert,ale niestety firmy są za daleko.

 

Czekam jeszcze na kontakt z jednaj firmy w sprawie wyceny. Porównam ceny i będę negocjować. W końcu jestem handlowcem i mam to we krwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałam mój wątek z czeluści:cool:..

 

...szaruga za oknem i podły nastrój..już gorzej chyba nie może być...:(

 

Julka ma bal karnawałowy w przedszkolu w piątek. Tegoroczny temat przewodni to morskie opowieści. Wybrałyśmy strój syrenki, który po wielkich bojach udało mi się wylicytować na allegro. Mam nadzieję,że dotrze do czwartku. Będziemy czekać w napięciu. Poza tym czeka nas wizyta u lekarza - bilans sześciolatka. To raczej atrapa badania,ale odbębnić trzeba. W piątek oprócz balu to jeszcze mamy kolędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas za m2 frontu krzyczeli od 300-500zł w lato... ile teraz to nie mam pojęcia....

 

Ale jak masz płytę i masz znajomego lakiernika to może Ci pryśnie... ale lakiernicy z element też biorą około 300zł....

quźwa i tak i tak dużo :(

Ja wymyśliłam sobie szarki w łazience w białym lakierze... za 3-4 szafeczki ( fronciki) bez blatu ( kupiłam merbu wcześniej ) stolarz zaśpiewał 2600zł.... Ale to jeszcze nie jest ostateczna cena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że to bale w przedszkolu....

Ja mam w tym tygodniu studniówke (jest zaproszona). Więc sukienka, 2 pary butów (obcas i płaskie), kosmetyczka, fryzjer....dodatki sobie pożyczy :D A niebawem znów bal gimnazjalny :D Dobrze, że mamy drugą sukienkę kupiona bo nie mogłyśmy się zdecydować którą wybrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i959.photobucket.com/albums/ae72/olafg/020120111/PICT0034800x600jhg.jpg

 

Tak wygląda strój, który kupiłam:)

May masz rację,że te bale to rodzice(matki) bardziej przeżywają. Z jednej strony jak sobie pomyślę,że za taki strój mogłabym mieć fajną torebkę , to się delikatnie mówiąc wkurzam, ale z drugiej strony radość dziecka jest bezcenna.

 

Z czasem wydatki będą większe, tak jak piszesz...kosmetyczka, fryzjerka itd. Z chłopakami nie ma tyle zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu świetna ta syrenka. Julka będzie super wygladać. Moje dzieci uwielbiają też bale karnawałowe i tez wymyślaja co rok coś nowego, tylko że ja wypozyczam. Szymon chce być w tym roku kościotrupem!!! Dominik jeszcze niezdecydowany.

W dzień Babci i Dziadka mamy w przedszkolu jasełka i Dominik jest Józefem-cały dumny chodzi po domu i recytuje swoją rolę.

 

A Julia Twoja z którego jest roku?? Czy ona idzie teraz od września do I klasy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka jest rocznik 2004, czyli we wrześniu idzie do szkoły, natomiast Piotr we wrześniu zaczyna gimnazjum.

 

U nas w przedszkolu jasełka były 20 grudnia,ale dla Babci i Dziadków będę również wystawiane. Julka w tym roku jest aniołem- naratorem. Strasznie to przeżywa ...wogóle uwielbia wszelkie występy, kiedy może śpiewać ,tańczyć i recytowac. Może będzie aktorką :D

Co do strojów,to zdarzało mi się wypożyczać je kiedyś. Jednak od trzech lat nasza wypożyczalnia ma ta beznadziejny wybór i z tego powodu kupuje stroje, a później je odsprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...