Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To mój Dominik jest rocznik 2005, w marcu kończy 6 lat. Zastanawiam się nad szybszym puszczeniem go do I klasy. Muszę porozmawiać z Panią z przedszkola czy mógłby pójść. Ja to jeszcze mam wybór, ale za rok juz wszystkie 6 latki zaczną naukę, i on byłby jako siedmiolatek najstarszy w klasie, nie wiem czy to mu nie zaszkodzi, jak nie będzie miał jakiej motywacji, bo te maluszki wiadomo, że będą rok za nim. Mam mętlik w głowie. A jeszcze siostry córka idzie szybciej,są z tego samego roku, ale Kinga nadzaje się do pierwszej klasy- czyta i pisze lepiej niż niejeden w 2 klasie.

 

U nas wypożyczalnia zaopatrzona jest bardzo dobrze, w tamtym roku kosztowało to 14zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie odebrałam paczkę ze strojem!!! Jest rewelacyjny! Wieczorkiem zrobimy próbem generalną w stroju ..i zrobię zdjęcie.

 

Saro - to bardzo tania wypożyczalnia, u nas ta przyjemność kosztowała w ubiegłym roku 30 zł.

 

..znalazłam taniego kościotrupa dla Szymona http://allegro.pl/kostium-smierc-szkielet-kosciotrup-duzy-halloween-i1395459697.html

 

Moja koleżanka ma również syna w wieku Dominika i też zastanawia się nad posłaniem go do szkoły już w tym roku. Z tego co mówiła wychowaczyni Julki na zebraniu z rodzicami na temat zmian w programie nauczania w zerówkach, to chyba lepszym rozwiąznaiem jest posłanie 6 -latów do szkoły jeszcze w tym roku. W przeciwnym wypadku dzieciaki przez rok praktycznie nie nauczą się niczego nowego. Myślę tu o pisaniu i prostym czytaniu. Moja teściowa jest nauczycielką nauczania początkowego i tez jest zdania,że przyszły rok szkolny będzie stratą czasu w zerówkach.

 

Amtla - ja tam nauczycielkom nie dziwię się...widziałam co potrafią chłopcy w tym wieku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak namieszali z tą zmianą programową, że człowiek ma dylemat, żeby nie skrzywdzić dziecka. Jutro mam zebranie w przedszkolu, więc porozmawiam sobie z Panią. Dominik wydaje mi się taki dziecinny jeszcze, nie wiem jak on wytrzyma te 45 minut, jednak dla takiego malucha rok to jest bardzo dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...