Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Złego już nie... ale jak nie napiszą mu Aspergera w papierach ( w poprzednich badaniach nie miał jeszcze diagnozy od psychiatrów, teraz ma już od 3 różnych... ) to nie będzie miał SI i dodatkowych zajęć w szkole... Teraz ich właśnie nie ma, bo nie stało w orzeczeniu z PPP napisane... A czasami paniom psycholożkom nie da się nic powiedzieć, bo jak ma dobry humor, jak ma dobry dzień, jest niewkurzony to wtedy nic po nim nie widać, nią wpada w szał... ale też jest codziennie na lekach.... Jak wzięłam jego pół tabletki jak nam Pinkuś odszedł, to odpływałam... Ja dorosła duża ... a on połowa mnie i bierze dwa razy tyle co ja wtedy...

Od tej decyzji zależy też poziom nauczania....

 

Kurcze.. zaśmiecam wątek Anulka... - Przepraszam....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadulko - balerinki+ body+spódniczka (mają w H&M) i stój gotowy. Przerabiałam rok temu :)

 

Alu ,jak juz wcześniej pisałam ,moja siostra jest krawcową i narysowała mojej córci kostium na balik,nawet takie balerinki jej uszyje:)

 

Twoja syrenka slicznie wygląda:)

Czy u Was już też się ferie zaczynają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko - u mnie pisze się o wszystkim, więc nie krępuj się;)

 

Nadulko - fajnie,że masz zaufaną krawcową. Tobie też szyje?

Kiedyś myślałam na tym,aby w wolnym czasie szyć firanki itp......ale ja nie mam wolnego czasu.

 

Dzisiaj ostatni dzień szkoły, a od jutra w naszym województwie dzieciaki maja ferie. Mój młodziak będzie bąblował w domu,bo kiedy mu proponowałam zimowisko w górach, to kręcił nosem,a jak już było za późno na rezerwację miejsca, to mu się wtedy zachciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil też dzisiaj ma ostatni dzień w szkole... czyli dwa tygodnie ferii. Niestety my też w domu. Nawet gdyby był śnieg to od nas w góry to rzut kamieniem, ale i tak nie może Emil jeździć na nartach to i też siedzimy, z drugiej strony kasy brak :(

 

Emil był dzisiaj na tych badaniach. Pracował super, ale wyniki są gorsze niż dwa i pół roku temu ... Pisałam u siebie... Ale dobrze, ze tak wyszło, bo bałam się, że może się spiąć i zrobić wszystko nawet więcej.. i wtedy miałby poziom zawyżony.. A tak będzie się uczył swoim tempem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam kolędę, a jutro rozbieram choinkę, która w całości zasuszyła się. Tak dzieje się chyba przez ogrzewanie podłogowe?

 

Stolarz obiecał przyjechać w przyszłą sobotę. Będzie montował wnętrze garderoby.

Nadal nie mam załatwionego lakiernika.

 

Przy moich 9 m kw. robi się z tego niezły koszt. Stolarz dostał jeszcze jeden kontakt , który ma sprawdzić, tzw. ostatnia deska ratunku. Jak nie znajdziemy niczego w granicach 100-130 zł to będę chyba zmuszona pozostać przy wariancie lakierowania na półmat.

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą dla powierzchni lakierowanej jest okleina foliowa. Są specjalne folie które przykleja się do płyty. Nie mysle tu o takich z metra z marketu. Mój stolarz wykonuje takie meble. Laik nie rozpozna rożnicy między lakierem a folią. Okleiny foliowe są drewnopodobne ale też kolorowe.

http://www.pfleiderer.pl/page/912/strona/3

Porozmawiaj ze stolarzem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland dziękuję ci za podpowiedź:)Na razie nie tracę nadziei na tańsze lakierowanie. Pytałam też znajomego lakiernika samochodowego,ale nie chce podjąc się:(

 

A co myślisz o półmacie?

 

Amtla - dostałam kartę badania rozwoju i zdrowia dziecka 6-letniego w przedszkolu. Część informacji na niej wypełnia wychowawca, część rodzice i lekarz. Kartę tę przedstawia się później w szkole.Ja już drugi raz to przerabiam,więc trochę bardziej jestem uświadomiona:D

 

Aniu - nie ma za co. Polecam sie na przyszłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze Arniko :)

Mój syn jest tylko dyslektykiem, a i tak widzę ile to wysiłku ,żeby mu pomóc. Podziwiał Ciebie!! !Nie wiem, czy ja miałabym tyle sił co Ty!

 

Witaj :)

moja córka - też dyslektyk - przez całe gimnazjum chodziła na zajęcia dodatkowe, polonistka zawsze zaniżała jej oceny, co zniechęcało córke do dalszej pracy:(

Na szczęście teraz w liceum trafiła na "dobrego" nauczyciela, który ją wspiera, motywuje do pracy, zadaje dodatkowe zadania do domu i postawiał 4 na półrocze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Perełki :)

myślałam, że zajrzę do wszystkich, ale sił brak (cholerne wirusy).

Tak więc tu u Alinki pozdrowienia zostawiam i całuski dla dzieciaczków.

Syrenka pierwsza klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem nie miałm już siły otworzyć komputera,taka byłam zmęczona jeżdzeniem . Mój małż wracał samolotem z zagranicy i dwa razy byłam na latonisku po niego. Pierwszy raz po 12, bo coś mi sie ubzdurało,że o tej godzinie będzie, a drugi raz o 7 wieczorem. Niestety samolot po godzinnym lataniu nad lotniskiem nie wylądował w Gdańsku, a został przekierowany do Warszawy, a z tamtąd ludziska zostali załadowani do autokaru. Pół godziny temu małż ostatecznie dotarł do domu. Ach ta pogoda!

 

Różne jest podejście nauczycieli do dzieci z problemami. Tak jak pisze Kala-zależy na kogo trafisz. Mój syna w piątej klasie otrzymał 2 z polskiego na koniec roku, chociaż na półrocze miał 3 i oczywiście na początku roku dostarczyłam do szkoły dokument o dysleksji.Oceny tez miał w miarę dobre,bo trójki i czwórki, nawet jedna piątkę Wielokrotnie rozmawiałm z nauczycielką, która nie potrafiła wytłumaczyć mi w żaden sensowny sposób dlaczego taką ocenę mu dała. Miałam nawet ochotę odwoływać się,ale ostatecznie doszliśmy do wniosku z mężem,że została mu tylko jedna klasa i nie będziemy robić chłopakowi pod górkę. W szóstej klasie okazało się,że znienawidzona przez wszystkich uczniów ,a i przez znaczną część rodziców pani od polskiego jest teraz wychowaczynią ich klasy! Teraz Piotrek nie ma gorszych ocen niż 3,a na próbnym teście dostał więcej punktów niz przeciętna w klasie.

 

Toluś - cieszę się bardzo,że odezwałaś się:)

Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i dużo sił,bo przecież już niedługo wiosna i one bardzo przydadzą się:cool:

 

Buziaki:hug:

 

Dorbie - mówisz tak ,bo nie widziałaś taty Julci. To dwie krople wody:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...