Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alu, ale spojrzenie i usmech Twoj, moze tego nie widzisz, a uroda moze byc taty, ale od razu widac ze to Twoja corka

 

A odnosnie nauki i ocen, to bardzo duzo zalezy od nauczyciela. U mojego Kuby nauczycielka narzekala ze maja najnizsza srednia z wszystkich 4 klas, a w zeszlym roku najlepiej wypadli w tescie kompetencji - a co to jest srednia - oceny zaleza od nauczyciela, jakie ma metody nauczania i kryteria ocen to na pewno nie jest rzecz obiektywna. Moj Kuba tak brzydko pisze i bazgrze jak poprawia błędy, nie jest w stanie przepisac pracy drugi raz, nawet najsrozsze kary i szantaże nie sprawia ze przepisze - jego oceny, jego sprawa, nie mam siły do niego. Z matmy jestem w stanie go przypilnowac, zadac wiecej zadan itd, polski - nic nie jestem w stanie zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny:)

 

 

...jeszcze załapałam się na kawkę:cool:

 

Kawka przyda się i to nawet bardzo. Mam niskie ciśnienie i jak jest tak pogoda , jak dzisiaj to oczy same zamykają się ...

 

Dziecie młodsze pochorowało mi się. Siedzi teraz w domku z bratem i wojna na całego. Na szczęście babcia zlitowała się i zabiera ją do siebie na parę godzin. Złapała jakieś przeziębienie. Niby nic poważnego,ale męczy ją katar i złe samopoczucie...a ja wczoraj zaczęłam serie zabiegów na mój sfatygowany kregosłup...niektóre to nawet całkiem przyjemne, jak masaż robiony przez dwudziestoparoletniego masażystę:D..dzisiaj mam zakwasy na plecach i odkryłam kolejne nowe mięśnie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro... niestety jutro może być gorzej,bo zakwasy najgorzej odczuwa się dwa dni po ćwiczeniach. Ale broń boże nie zniechęcaj się,jak zacznie pobolewać cię. Na to najlepszm lekarstwem jest kolejna porcja ćwiczeń.

Ja niestety musiałam przerwać mój plan treningowy na najbliższe dwa tygodnie,bo mam problemy z poruszaniem się i leżeniem -efekt uboczny masaży kręgosłupa. Ponoć tak ma być,aby później było jeszcze lepiej. Pożyjemy zobaczymy:cool:

 

Dzisiaj przyjeżdża garderoba,a w sobotę będzie montowana. Lakiernika jeszcze nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...