Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawa jestem bardzo tej Twojej garderoby...odczuwam coraz bardziej brak takiego miejsca u mnie w domu...tylko nie kumam zbytnio o co chodzi z tym lakierowaniem.

Koniecznie zrób foty. Alu a czy podnosiliście scianę na poddaszu??

 

Jutro mam znowu ćwiczenia...Pani mówi że 1 godz. calanetiks to jak 24 godz. aerobiku....nie wiem czy to prawda. Na aerobik kiedyś chodziłam regularnie, bardzo to lubiłam. Calanetiks jest taki raczej spokojny, cos w stylu jogi-wszystkie mięśnie tam pracują- i wszystkiego po 100 powtórzeń.......masiakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro - ścianki kolankowej nie podnosiliśmy. Mogę poszukać w domu rzut poddasza i zeskanować, jeśli chcesz.

Twój rozmaryn to "dom w rozmarynie" czy "dom w rozmarynie 2"?

"2" - ma już na standarcie zagospodarowane poddasze. Z tym ,że schody znajdują sie na korytarzu przy ukośnej ściance, a nie jak u mnie w miejsce WC.

 

Zdjęcia oczywiście,że zrobię! Lakiernik jest potrzebny do polakierowania elementów frontowych garderoby - drzwi,ścianek bocznych itd. Front ma być w kolorze białym i lakierowany na połysk, bez uchwytów. przykład niżej.

 

http://kuchnie.pl/share/global/Notice/upload/0/397-.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ano zabrałam się wreszcie:)

Wiesz jak jest - tysiąc potrzeb, a kasy jak na lekarstwo. Odwlekałam,aż w końcu nie wytrzymałam, jak kolejny "cudowny" wieszak na kółkach rozkraczył się. Poza tym chcę pomalutku udomowić poddasze, tak na wypadek jakby ktoś chciał przenocować u nas, to będzie miał gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze moje schody jakieś takie na środku........z drugiej strony ja tam nie będę wydzielac pomieszczeń, więc może nie będzie aż tak źle, jedynie co to bym tam chciała małą łazienkę z wc i prysznicem, bo planujemy przenieść się ze sypialnia na górę, a ten mały pokój posłuzy jako gościnny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ano zabrałam się wreszcie:)

Wiesz jak jest - tysiąc potrzeb, a kasy jak na lekarstwo. Odwlekałam,aż w końcu nie wytrzymałam, jak kolejny "cudowny" wieszak na kółkach rozkraczył się. Poza tym chcę pomalutku udomowić poddasze, tak na wypadek jakby ktoś chciał przenocować u nas, to będzie miał gdzie.

 

to super! sami będzie tworzyć, czy zleciliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas góra zamknieta ...nie wiem jak długo tak pozostanie....mamy tylko okropne schody strychowe....a wyprowadzenia na małą łazienkę zrobione....bo od poczatku taki był plan.....a mąż ma plan jeszcze sauny na górze, takiej małej dwuosobowej- ja to padam jak słyszę te jego wizje....ale dobrze...niech chłopak fantazjuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...