Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dobry wieczór Paniom :)

 

strasznie zarzucona jestem robotą w pracy...padam z nóg:p

 

Famelio - schody są zrobione z dębu barwionego na orzech przez stolarza z Kościerzyny. To jego strona internetowa , gdzie znajdziesz kontakt do niego http://schodynawymiar.pl Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym Panem. Słowny, dokładny i...bardzo sympatyczny :)

 

Przez okna to ni jak płyty nie wejdą, bo mam tylko standardowe dachowe. schody to jedyna słuszna droga. Najwyżej rozkręcimy barierkę...

 

Jutro będzie się działo :yes:

 

Amtla - a co stwierdziła konkretnie?

 

Suruś - jak zdrówko, przeziębiona jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Dorota :-)

 

Moja Julcia trochę koślami do wewnątrz lewą nogę. Chodzi na zajęcia korekcyjne w przedszkolu i na taniec towarzyski, który zmusza ją do zgrabnej postawy i odpowiedniego stawiania stóp. Zmiany na plus już są widoczne. Okularki też nosiła przez pół roku. W lutym mam umówioną wizytę u okulisty,aby sprawdzić czy powinna kontunuować okularki.

 

Jak twoje chłopaki, zdrowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny :)

 

Pielęgniarki na stałe w przedszkolu nie ma, ale jest jakaś umowa i przychodzi na wszystkie bilanse każdego roku. Mój Młody od trzeciego roku życia do przedszkola chodzi, to pewnie widziała go już czwarty raz...ale, ale może to inne panie były co roku ?

 

Ma zapisane teraz podejrzenie stóp płasko-koślawych...szkoda mi czasu, kiedy mógł na gimnastykę korekcyjną w przdszkolu chodzić... i to mnie najbardziej boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sinupret tez i Unidox i Fluconazole i jeszcze inne ale mnie dokladnie 10 dni juz laryngolog na roznych zajzajerach trzyma i jeszcze troche potrzyma ale ja przed laryngologiem z 6 tygodni z tym chodzilam i kobieta mowi, ze latwo nie bedzie. :bash: no nic jakos, to musi sie wykurzyc :yes: Edytowane przez Mohag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po zebraniu w przedszkolu i ...dostałam bilans sześciolatka do wypełnienia przez się i lekarza....a pielęgniarka po trzech latach pobytu dziecka w przedszkolu zauważyła wady wzroku i stóp:-x

 

Tak patrzą..

Jak ja byłam na bilansach ostatnio, to aż się we mnie zagotowało..

Słyszy? Wodzi?..

A bo ja mam wiedzieć, czy dobrze....

Zważyła, zmierzyła i koniec :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzą..

Jak ja byłam na bilansach ostatnio, to aż się we mnie zagotowało..

Słyszy? Wodzi?..

A bo ja mam wiedzieć, czy dobrze....

Zważyła, zmierzyła i koniec :mad:

 

Okropne, ale cóż...

Ja tez strasznie boleje nad tym ze moj Hubi w przedszkolu nie ma w ogole gimnastyki korekcyjnej, bo ma stopki plaskie, tak jak i Kuba. Niby cwicza jaakas gimnastyke i tyle. Kuba mial gimn korekcyjna od maluchow dla chetnych i ze wskazan odplatna, ale to byly tak male pieniadze ze czlowiek by sie nie zastanawial, a w 6latkach byla gimn korekcyjna fundowana przez miasto. Hubi teraz nie ma tego w przedszkolu w ogole. W szkole bedzie mial, ale to juz inaczej, wiecej dzieci i starszy. Fakt, ze nie cwiczymy w domu, a powinnismy, Kuba cwiczyl, a to ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dorota :-)

 

Moja Julcia trochę koślami do wewnątrz lewą nogę. Chodzi na zajęcia korekcyjne w przedszkolu i na taniec towarzyski, który zmusza ją do zgrabnej postawy i odpowiedniego stawiania stóp. Zmiany na plus już są widoczne. Okularki też nosiła przez pół roku. W lutym mam umówioną wizytę u okulisty,aby sprawdzić czy powinna kontunuować okularki.

 

Jak twoje chłopaki, zdrowi?

 

Wyćwiczy, ważna regularnosc i ciaglosc cwiczen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, dzieki ze mni przypomnialas - sposoby naszych babek byly bardzo porzyteczne :cool:

 

 

Okłady z kapusty kojarzą mi się z zapaleniem piersi, jakie miałam po urodzeniu Julki. Okłady bardzo pomogły. O tym,że na zatoki również są dobre, to nie wiedziłam..

 

Mój lekarz przepisywał mi zawsze robione leki plus Sinupret plus Sulfarinol

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropne, ale cóż...

Ja tez strasznie boleje nad tym ze moj Hubi w przedszkolu nie ma w ogole gimnastyki korekcyjnej, bo ma stopki plaskie, tak jak i Kuba. Niby cwicza jaakas gimnastyke i tyle. Kuba mial gimn korekcyjna od maluchow dla chetnych i ze wskazan odplatna, ale to byly tak male pieniadze ze czlowiek by sie nie zastanawial, a w 6latkach byla gimn korekcyjna fundowana przez miasto. Hubi teraz nie ma tego w przedszkolu w ogole. W szkole bedzie mial, ale to juz inaczej, wiecej dzieci i starszy. Fakt, ze nie cwiczymy w domu, a powinnismy, Kuba cwiczyl, a to ma sens.

 

U Dawidka miała być gimnastyka korekcyjna i też nie ma.

Skończyło sie na obiecywaniu i ulotkach.

Mają tylko rytmikę, ale to nie to samo.

Też żałuje, od początku można by niwelować wady postawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...