Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

u mnie nie ma zajęć korekcyjnych w szkole jak i w przedszkolu- jedynie rytmika jak u Ani, trzeba się gdzieś potrudzic w innych miejscach, aby dzieciaki trochę "wyprostować"

 

 

Alu widząc problem z wniesieniem na poddasze tych płyt do zabudowy...musze pomyśleć chyba o zrobieniu schodów i zabudowy w jednym czasie...ale nie wiem czy nie zbankrutuję na schody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tez myślę o schodach dębowych, albo jesionowych- to chyba jeden przedział cenowy, a rozeznanie robiłam w tamtym roku- cena to własnie jest w granicach 12tys. tylko że moje będą ażurowe.........

 

do zrobienia będzie cała góra więc myślę że 50tys będę pewnie potzrebowała i to pewnie się braknie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam jeszcze ponudzę o przedszkolu..

U nas masakra.

Na 52 dzieci dziś było tylko 9..

W tym dwie dziewczynki odpadły w ciągu dnia, odesłano je do domu z wysoką gorączką.

W szkole, która stoi obok na 120 dzieci dzis nie przyszło prawie 90..

Ponoć nawet sanepid ma wkroczyć, bo nie podoba im się ta epidemia.

Szaleje u nas krtań, grypa żołądkowa i ospa.

Dawidek po powrocie tez miał gorączkę, na razie spadła, ale co będzie rano..

 

Co za cholerna zima :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje małe też się trzymają, pomijając tego nieszczęsnego migdałka u Nadusi :)

Zwykle kończy się na katarze albo lekkim kaszlu krtaniowym, mogę teraz już śmiało powiedzieć, że Dawidek zakończył rok 2010 bez żadnego antybiotyku na koncie :)

I wcześniejszy też, ale wówczas do przedszkola nie chodził.

Za to teraz się trwożę, jak tyle dzieci poległo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu roboty przed nami jeszcze full.......ale myślę, że jakos to przeżyjemy. Na tą chwilę ten metrarz nam wystarcza....no brakuje mi własnie garderoby.....bo sprzątania to mam wystarczająco. Wszystko uzależnione jest oczywiście od kasy. Jestesmy trochę zmęczeni budową i chcemy trochę odsapnąć, pojeżdzić na wakacje. A wiadomo, że jak jakaś inwestycja w domu się rozpoczyna to trzeba z czegoś zrezygnować. Więc my zrezygnowalismy na tą chwilę z inwestycji, chociaż widzę po męzu i po sobie, że coraz częściej gadamy o otwarciu poddasza. Taka chyba nasza natura, że nie możemy się nudzić. Tylko że chciałabym tam zrobić wszystko na raz w szybkim tempie........dlatego potrzebna jest większa kasa.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro - rozumiem Wasz punkt widzeniae,bo u nas też tak było. Dom zrobiony w środku i częściowo na zewnątrz...a resztą mieliśmy zająć się po przeprowadzce, jak trochę odsapniemy....

 

... już minęły cztery lata ,a to co miało być jeszcze zrobione, nadal czeka na swoją kolej.

 

Moja rada- nie odkładajcie na później i jak mówisz , jak robić to tylko całość :)

 

Aniu - to są uroki przedszkola. Niektóre dzieci są bardziej podatne na infekcje, a inne mniej. Mój syn wcale nie chorował w przedszkolu w przeciwieństwie do Julci, która w pierwszy rok ciągle wagarowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam piątkowo:)

 

piątek to mój ulubiony dzień tygodnia. Takiego też spodziewałam się dzisiaj. Wyjazd do Wawy...dwa spotkania i powrót. Jednak tak nie stało się. Rano w drodze na dworzec PKP miałam stłuczkę. .. nie z mojej winy. Facet wjechał mi transitem w kuper:mad: Na zderzaku i klapie od bagażnika są wgniecenia...:(

 

Generalnie ten tydzień miałam bardzo ciężki, a teraz jeszcze to...MAM DOCH :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatku witamy wszystkich starych wyjadaczy forum:)Wlasnie z zona stalismy sie posiadaczami rozmayna 2 w stanie surowym zamknietym (bez drzwi wejsciwych i garazowych)i mamy takie pytanko czy moze ktos z was ma wykonczone poddasze lub projekt?Nasze poddasze jest naprawe olbrzymie bo dach nie ma 30* tylko 35 tak jakos dekarzom wyszlo:) i tak jakos nam spokoju nie daje jak je mozna podzielic.pozdrawiamy wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...