Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ściankę od garderoby pomaluję farbą. Jeszcze zastanawiam się, czy dać ten sam kolor co na innych ścianach ( beż) czy np biały?

Jakąś fajną tapetę chcę dać na komin.

 

Ikea - ... nie wybieram się na razie..niestety :(, bo za dużo rzeczy chciałabym kupić, a że jestem spłukana po szafie,to wiecie...

 

Sure -przyjemnych zakupów :)

 

Mohag - też mieszkasz na Pomorzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wczoraj by śnieg a dzisiaj nie ma ani grama..........jest ciepło ale wietrznie, a jutro na narty mieliśmy jechać.

 

Alu a co ty chcialas w lutym w ogrodzie robić??

 

Przez zdjęcia Twpjego poddasza coraz częściej myślę o swoim...bardzo bym chciała już mieć tak przytulnie jak Ty!!!

Jedno wiem że będzie na podlodze tam jasne drewno i jasne ściany. Marzenia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już z tapetami przeszło, oprócz tej w łazience nie mam ani jednej. Ale niektóre mi się podobają, szczególnie jako akcent, element.

Alu, nie kupiłam nic, oprócz ramek, chcę wreszcie ten plakat powiesić. Nie wiem, czy zdążę sfotografować, bo jutro prawdopodobnie wyjeżdżam o świcie. Ale mam w końcu te ramki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saro - marzenia są po to, aby nasze życie nie było nudne... jestem pewna,że i Twoje w przyszłości spełnią się. Domyślam się,że chciałabyś mieć JUŻ,ale pomyśl CZAS może być Twoim sprzymierzeńcem - spokojnie przemyślisz co i jak ;)

 

...a w ogrodzie o tej może można juz przycinać drzewa owocowe i krzaki...:rolleyes:

mimo deszczu i wiatru i tak wylądowałam w ogrodzei,bo panel drewniany przymocowany do siatki odleciał i pogotowie techniczne musiało wkroczyć do akcji:D

 

Mohag - Ty szczęściaro :Dchodzi mi o te słoneczne ... no wiesz...to niesprawiedliwe:cry: Mój ojciec urodził się blisko Wrocka.

 

Famelio - witaj w klubie:D...tapety chcę u siebie,ale tak,jak napisała Sure - jako akcenty.

 

Wczoraj na podróż z Wawy kupiłam ostatni numer magazynu DOM&WNĘTRZE...a tam cudna tapeta:jawdrop: ,o taka...

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2Vni_HnBot65CRyw5TkZE6AGFVmLmKs_MUubK2N2Usl1uuRSg

 

 

..a tu więcej cudenek tego projektanta www.ulfmoritz.com

 

 

 

Sure - jedziesz do mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie troche brak czasu na kompa:)caly tydzien szukalismy bramy garazowej i drzwi sredni czas oczekiwania 4tyg na szczescie kupilismy z ekspozycji i w poniedzialek zamontuja.Najbardziej rozbawil nas hydraulik ktory zrobil kosztorys ogrzewania wyszlo mu 23tys za 67m2 podlogowki ,w sypialniach 3 grzejniki:rotfl: na szczescie 2 innym fachowca wyszlo ok 12tys za calosc.Nastepna zabawna cena to cena trawertynu na podloge i marmuru na lazienke ok 240zl za m2 dlatego postanowilismy zamowic z Turcji koszt z transportem 30$:D Alunek-fajny ten kolorek podlogi na poddaszu tez cos w tym guscie myslimy pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...