Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Alu, widzę, ze ten początek roku jakiś ciężki dla wszystkich. Ja tez jestem zdania, że ze wszystkim sobie można poradzić, choć czasami to bywa trudne.A jesli chodzi o lustro, to pewnie przedwiośnie ma tu swój udział, ogólnie człowiek jakiś taki niewyględny. Ale to akurat samo minie! A może masz ochotę (nie wiem, co z czasem) na jakieś pogaduszki przy kawie?

 

Agnieszko, bidulko - zdrówka życzę i końca kłopotów (jak nam wszystkim).

 

Pocieszam się, ze u mnie to może być już tylko lepiej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

„Idiotów uszczęśliwić można byle czym, z rozumnymi jest gorzej. Rozumowi niełatwo dogodzić. Rozum bezrobotny to wprost jedna zmartwiona dziura, nicość, potrzebne mu są przeszkody. Szczęśliwy przy ich pokonywaniu, zwyciężywszy, wnet popada we frustrację, a nawet wariację. Trzeba mu więc stawiać przeszkody wciąż nowe, podług jego miary.

 

To jest cytat z Lem-a ale mysle ze tak wlasnie funkcjonuje zyciowe dawanie nam w dupe :yes:

 

Trzymajcie sie dziewuszki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, wiesz, ja mam zle doswiadecznie z tym gosciem. mam wrazenie ze rosliny ma hodowane w szklarni, bo mi popadaly rosliny od niego w zeszlym roku zaraz po posadzeniu, a posadzilam w kwietniu i nie bylo juz jakis starsznych przymrozkow, a mi zmarzly. Poza tym byly jakies podpedzone, inne jeszcze nie mialy lisci a na tych - na pewno żylistek StrawberryField mial piekne zielone duze listki i jakos sie uprzedzilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję,że podtrzymujecie mnie przy nadzieji,że bedzie lepiej (dobrze) i tak już w tym życiu jest niestety...

 

DZIĘKUJĘ :hug:

 

Sure - bardzo chętnie ...ale w tygodniu nie dam rady,dopiero w weekend.Co TY na to?

 

Famelio - no to jesteś teraz udomowiona na dłużej;)

 

Dorbie - u mnie wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie wiem co myśleć o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alu, może to był przypadek, zawsze moze sie zdazyc. Pozniej zamowilam ponownie i bylo ok, ale to bylo ponad miesiac pozniej

Raz mi tez zaginela paczka od innego goscia i wyslal mi ponownie, co bylo super.

Alu, trzymaj sie. Widzisz, wszyscy mamy smutki, musi sie to jakos rozwiazac, bedzie dobrze, ja tez mam taka nadzieje. Chyba sie przyzywczajam do mysli o szukaniu nowej dodatkowej pracy, chociaz powinnam to zrobic na gwalt, a decyzji jeszcze nie ma, bo to jest na ostatnia chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...