Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

uwielbiam trawy....tylko gdzie oprócz planowanej kaskady je posadzić???

rosną gdzie popadnie??

 

Niektóre odmiany potrzebują stanowiska podmokłego, ale większość rośnie na każdym stanowisku :)

 

Alu, głowa do góry, po tych gorszych chwilach zawsze przychodzą lepsze :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek, z moimi storczykami jest dokładnie to samo.

Wszystkim pomarszczyły się liście, wyglądają fatalnie.

Tym, co wypuściły gałązki do kwitnienia też pączki opadły.

Wydaje mi się, że powietrze w domu jest za suche.

U nas bardzo marnie z wilgotnością.

Żal, bo tak pięknie kwitły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że problem ze storczykami nie jest Wam obcy.

Wczoraj przeniosłam storczyki z sypialni ( strona wschodna) do salonu (południe i zachód). W salonie jest też trochę chłodniej z racji dużej ilości przeszkleń. Porządnie podlałam moje bidulki i czekam na dalszy rozwój wypadków. Szkoda mi ich. Mam nadzieję,że nie zmarnieją jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mayu - jeśli szukasz coś w okolicy to raczej Dorbie i Sure mogą coś podpowiedzieć,bo moje szkółki są zbyt daleko od ciebie,ale jeśli ciebie to nie przeraża to we Franku (koło Zblewa) mieści się moja ulubiona szkółka Raj http://www.frank-raj.pl/ i tam mają wszystko...no prawie wszystko :D

 

Kochana, to ja wlasnie do Ciebie mam rzut beretem....ja z okolic Chojnic

 

:D:D:D

 

zpisuje sie to klubu krecacych nosem.... mam nadzieje, ze skonczy sie to za miesiac...jak nie szybciej...bo jednak jestem optymistka:p

 

Sure...zapisalam Toj link takze...dziekuje bardzo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a jak to cóś wygląda???

Różowe małe wstrętne, produkujące taką białą watę (stąd nazwa)

Zdjęcie w duuuużym powiększeniu:

http://images20.fotosik.pl/78/51f22456682927a2m.jpg

Jeżeli na pączkach masz malutkie kropelki soku - to szukaj tych brzydali koniecznie:( Lubią suche i ciepłe powietrze (czyli sezon grzewczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okropne paskudy:sick:...zrobię inspekcję po powrocie do domu. Czy teraz jest dobra pora na przesadzanie storczyków?

 

Fam - proszę pokaż doniczki, w których rosną Twoje.

 

Mayu - o boga...a ja myślałam,że ty gdzieś bliżej Kartuz jesteś. Jeśli Chojnice, to nie mogłaś lepiej trafić, bo od Chojnic w stronę Starogardu co kawałek jest jakaś szkółka. Szczęściara:D

Masz już pomysł na swoją skarpę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslu na skarpe na razie brak:D

Jak latem przyjade do bede po niej deptac...moze cos udeptam:D:D Niestety jest to teren po borze sosnowym, wiec mam piaski i...paprocie:D:D jakies trawiaste pustynne bede szukac i strasznie swierki i sosny i inne modrzewie mi w oku siedza:D:D musze miec cos co samo o siebie zadba, bo sama nie bede miala za bardzo okazji....

 

Czyli latem zlot na Starogard robimy??? :lol2::lol2:

wstepnie szukam bilety na 18 lipca .... 3 tygodnie mi sie marzy...Pan Maz ciagle jedzie do Hiszpanii....a kij mu......:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...