Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Już kiedyś Kala mówiła, żeby zajechać do niej... Ale nie śmiałam, a poza tym to do domu później mam daleko... Niestety jakieś 500km... i zawsze sama... Chociaż w zeszłym roku zabrałam męża to i Emil na reha lepiej pracował, mąż odpoczął na głuchej wsi , pozbieraliśmy grzybów, nooo jakie są tam cudne lasy.....

A jak mu wspomniałam o wizycie u Kali... to kręcił nosem, bo on wcale nie forumowy jest... Ale już się wprawia....

 

Anulku i jak co to do mnie zawsze jest po drodze :) Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czytam, czytam - czyżby szykowało się jakieś kolejne spotkanko? :)

 

Tez zazdroszcze :yes:

 

tak, tak - dobrze sie mowi :p zdrowie mozna stracic zeby do Was dojechac :lol2:

 

Ja to mam wszędzie daleko :mad:

 

Nie wiem czy duże czy małe, ale w piątek mój Emil jedząc duszonki robione na indukcji zapytał się kiedy "szyscy" znajomi ( chodziło mu o forum) przyjadą na normalne duszonki...

Więc jak zajrzycie do mnie i będziecie chętne przyjechać to zapraszam.....

Termin do uzgodnienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak goście są, tylko gospodyni niet...:lol2:

 

Agatko, przepraszam Cię raz jeszcze,że nie dojechałam....ale sporo dzieje sie u mnie ostatnio.

W sobotę byłam w Gnieźnie po małe autko dla mnie, a w niedzielę mieliśmy małe oblewanie,żeby dobrze jeździło się.

Wczoraj byłam w Piasecznie ( 815 km w dwie strony). Jak wróciłam do domu to padłam:x Z tego zmęczenia nie mogłam spać i już od 2.30 jestem na nogach. Oczka zamykają się...

 

 

Dziewczyny,a może zrobimy spotkanko gdzieś gdzie wszystkim będzie blisko???

 

Przydałaby się jakaś pomocnicza mapa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się co masz nowego do jeżdżenia :)????????

I gratulacje oby dobrze służyło....

 

Ja swoje czyściutkie odebrane w styczniu tak już upierdzieliłam, ze masakra... Nawet chciałam je dzisiaj poczyścić, ale zabrałam się za robienie krokietów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, narzuta jest super! Ja kładę ją na łóżko złożoną na połowę. Wtedy jest mniej przezroczysta. Zresztą nie ma potrzeby,aby rozkładać ją w całej okazałości. Nie widać na niej brudu. Czego obawiałaś się,ale oczywiście co jakis czas biorę ja w pralce z innymi białymi.

 

Arniko , dziękuję :hug:stałam się szczęśliwą posiadaczką Nissana Micry 1,5 DCI :p

Jutro idę do urzędu zarejestrować moje maleństwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...