Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arniko , dziękuję :hug:stałam się szczęśliwą posiadaczką Nissana Micry 1,5 DCI :p

Jutro idę do urzędu zarejestrować moje maleństwo!

 

leję ze śmiechu, bo ja właśnie jestem w trakcie zakupu...tzn. małż robi mi taki prezent identico autka!!!no prawię, bo nie wiem czy to 1,5 DCI,ale napewno Micra Nissan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykończeniówki jeździłam nowym Passatem kombi ( wcześniej też paskiem kombi śmigałam ale B5 po lifcie... )... Prawie sześć metrów .... Z automatem, podgrzewane wszystko co się da, cała elektryka.... No ful wypas...

Ale wykończyć dom trzeba było i chociaż miał przejechane 19 000km to trzeba było sprzedać, żeby kredytów nie brać....

Przesiadłam się na moje pierwsze autko co je dałam teściowi do jeżdżenia na citroena AX... Pełnoletni był, łzy w oczach, ... ale... dom do zamieszkania jest....

Ale AX umarł śmiercią naturalną, i za dużo rzeczy było do naprawy, żeby się opłaciło robić, a i tak latem mieliśmy coś rozsądnego byle z klimą kupić...

Trzeba było się rozejrzeć za nowym jeździdłem dla mnie... A , że znajomy właśnie sprowadził Chevroleta Sparka, i miał klimę, nawet czujnik cofania, co mnie bardzo rozbawiło,bo paskiem jeździłam ze cztery lata i nie przydarłam, a pierdek chyba ma 3-3,5 metra długości, więc go kupiliśmy...

Jest taki sam jak matiz tylko po liftingu...

Jest niby na 5 osób, i tyle nim już jechało... ale ciasno mieli, i całe szczęście nie jechali daleko....

Zaleta tego autka była cena ... ( z opłatami, rejestracją, ubezpieczeniem i włożeniem gazu wyszło mnie ok 15500zł co pochłonęło ostatnią polisę... :(... ) i mały przebieg 13000km.... wiec kupiliśmy jeżdziedło....

 

Dwa foteliki zmieścisz, ale zakupów nie było by gdzie już dawać, no chyba, że pod nogi... Stwierdzam, że pełnoletni AX był sporo większy.

Aaaa i brakuje mi mocy silnika... Passat po wgraniu nowej mapy miał 180Km i jeździłam nim 180-200km/ha ten ma tylko 53KM i nie jechałam nim więcej niż 120km/ha...

Nie wiem jak ja takim pierdkiem pojadę nad morze na rehabilitacje.... Oczywiście tylko z Emilem, bo jak na całą rodzinę to jest Trafic jako duże auto... ale ja go nie lubię, to jest mężowi potrzebne do pracy. Spełnia wszystkie jego oczekiwania, jest duży, mieści się w nim wszystko, wiec jakby co to jest czym jechać w świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario jak nie masZ zacięcia to ścigaj męża.... Lepiej jak wiesz, że z tej mąki chleba nie będzie, niż kolejny kierowca z bombowca co to drogi zawala.....

A i na imprezach masz problem rozwiązany... zawsze możesz drinka wypić.....

Ja miałam 17 lat jak miałam prawko i cały czas jeżdżę.... Nawet baaardzo daleko i sama i bez GPS i CB bo by mnie rozpraszało....

Za tyle lat co jeżdżę bez mandatu.. ( nie licząc za niamanie świateł, i przejechanie przez ciągłą linię, nie było gdzie zawrócić w nocy i policji nie było, skąd oni się wzięli i jak długo mnie gonili....... ) bez stłuczki czy obitego auta. I niech tak zostanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...