Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

firmy oferujace przydomowe butle gazowe...


ablonski

Recommended Posts

  • 3 years później...
  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z Gaspolu dostałam niezłą ofertę - gaz po 1,35 netto/l czyli 6zł brutto/m3 z gwarancją ceny do końca 2010r. (ale ceny jeszcze nie negocjowałam, a mam zamiar :lol: ).

Rozliczenia wg.licznika.

Cena dzierżawy zbiornika - naziemny ok.21 zł, podziemny 46zł ale też do negocjacji myślę.

 

Cała instalacja wewnętrzna za darmo, projekt i załatwienie formalności też. Opłata przy budowie instalacji ok 500zł za płytę fundamentową i coś tam jeszcze.

Wkopanie zbiornika na wlasny koszt (wezmę koparę i za 200zł wykopią dziurę.)

Umowa na 3500l, bez ograniczenia czasowego.

 

 

Do Shella się nie dodzwoniłam.

 

Progas:

cena 7,5 zł/m3, wg zuzycia

cena gwarantowana na 1 rok, zarzekają się że potem cena o 1 zł niższa niż u konkurencji ale już teraz widać że wyższa!

Koszt instalacji może sięgnąć nawet 3600zł. Za sam wykop liczą 650zł.

Raczej nie skorzystam.

 

Innych ofert nie znam, do Orlenu też się nie dodzwoniłam i na razie dalam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy z Gaspolu podłączoną butlę jakieś dwa miesiące już ale jeszcze nie używamy (jeszcze długo nie będziemy używać :lol: ).

Dzierżawa zbiornika 20zł/miesiąc (do końca sierpnia 2010 za darmo),

Cena gazu 7,44 brutto/m3

Rozliczenie wg telemetrii (bardzo fajna opcja nie trzeba płacić za napełnienie całego zbiornika tylko co miesiąc),

Projekt i załatwienie formalności za darmo

Podłączenie zewnętrznej skrzynki 183zł brutto

Podłączenie wewnętrzne to już w naszym intersie leży niestety :cry:

Teren pod butlę trzeba samemu przygotować,ale za płytę sie nic nie płaci :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała instalacja wewnętrzna za darmo, projekt i załatwienie formalności też

 

Hmm jesteś pewna że instalację wewnętrzną Ci zrobią za darmo????Nam mówili że wewnętrzna instalacja to już nasz koszt oni tym się nie zajmują.Może chodzi o zewnętrzne podłączenie??

 

Opłata przy budowie instalacji ok 500zł za płytę fundamentową i coś tam jeszcze.

 

Te "coś tam jeszcze" to chyba podłączenie skrzynki zewnętrznej :wink: ,u nas to koszt 183zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jesteś pewna że instalację wewnętrzną Ci zrobią za darmo????Nam mówili że wewnętrzna instalacja to już nasz koszt oni tym się nie zajmują.Może chodzi o zewnętrzne podłączenie??

No teraz już nie jestem taka pewna, bo być może ja myślałam o całej instalacji jako o tej w domu i przed domem, a facet tylko o tej zewnętrznej. Ale tak przynajmniej zrozumiałam, muszę to jeszcze potwierdzić.

 

Opłata przy budowie instalacji ok 500zł za płytę fundamentową i coś tam jeszcze.

 

Dzidziak, tak, dzierżawa 21 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam potwierdzoną ofertę od Gaspolu:

- cena gazu do 08.2010 - 1,65zł brutto/l = 6,05 zł brutto/m3

- potem cena gazu wg.normalnego cennika, teraz mają ją na poziomie 1,95 zł/l

- dzierżawa zbiornika 1 rok gratis, potem 47 zł/mies. za zbiornik wkopany

- koszt instalacji to ok.500zł (płyta fundamentowa i chyba skrzynka); w cenie jest instalacja wewnętrzna, zewnętrzna, podłączenie zbiornika. My na własny koszt robimy wykop pod butlę i pod rurki w ziemi.

- wszystkie formalności załatwiają oni, ja dostaraczam tylko mapkę do celów projektowych

- mogą załatwić również kier.budowy z uprawnieniami na inst.gazowe jeśli takiego nie mamy - koszt kierownika my pokrywamy (pewnie pare stówek za odbiór instalacji i wpis)

 

Warunki te obowiązują przy umowie na zakup 3500l.

Płatność za gaz wg.zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam potwierdzoną ofertę od Gaspolu:

- cena gazu do 08.2010 - 1,65zł brutto/l = 6,05 zł brutto/m3

- potem cena gazu wg.normalnego cennika, teraz mają ją na poziomie 1,95 zł/l

- dzierżawa zbiornika 1 rok gratis, potem 47 zł/mies. za zbiornik wkopany

- koszt instalacji to ok.500zł (płyta fundamentowa i chyba skrzynka); w cenie jest instalacja wewnętrzna, zewnętrzna, podłączenie zbiornika. My na własny koszt robimy wykop pod butlę i pod rurki w ziemi.

- wszystkie formalności załatwiają oni, ja dostaraczam tylko mapkę do celów projektowych

- mogą załatwić również kier.budowy z uprawnieniami na inst.gazowe jeśli takiego nie mamy - koszt kierownika my pokrywamy (pewnie pare stówek za odbiór instalacji i wpis)

 

Warunki te obowiązują przy umowie na zakup 3500l.

Płatność za gaz wg.zużycia.

 

całkiem ladnie wynegocjowalas, my po negocjaciach uzyskalismy 7zł brutto/m3 ale zamierzam jeszcze ponegocjowac:)

jedynie jedenej rzeczy sie boje w Gaspolu ze po okresie promocji mocno sie podniesie cena gazu, slyszalam ze nie korzystaja z cennika rzepy jak inne firmy tylko wg ich wewnetrznego cennika, ktory bodajze odbiega od normy.

Np. jedna z firm zgodzila sie na wpisanie do umowy zapis ze bede miala 20 gr mniej niz cena w gaspolu.....i to mnie troche zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
i jests zadowolony? mocno skacza z cenami gazu, czy cene gazu podaja wg cennika z rzeczpospolitej? telemetria bardziej sie oplacala?

 

Cenę w telemetrii podają mi raz na rok i obowiązuje niezmiennie przez rok.

 

Zadowolenie to rzecz względna - nie mogę przecież porównać z innym dostawcą gazu, a sama technologia grzania gazem mi najbardziej odpowiada z powodu wygody : nie chce mi się palić w kominku albo wyjeżdzam to mam w domu ciepło i mam drożej, chce mi się palić - mam taniej, przy elektrycznym akumulacyjnym to nie przejdzie.

Aha na ziemny nie mam szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...