Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie nad morze z 2-latkiem?


rafal9

Recommended Posts

a ja polecam Łebę kemping INTERCAMP a w nim "Gród Ksiecia"

 

domki drewniane bardzo dobry standard okoo 300 zł na dobe do 6 lub 7 osób , na parterze kuchnia z wyposażeniem , jadalnia ,mini slaon, łazienka z prysznicem ,na piętrze dwie sypialnie

ośrodek ogrodzony od pól namiotowych ,zielona trawka , wybrukowane chodniki ( mozna szalec na rowerach , rolkach, hulajnogach) plac zabaw, całodobowa ochrona o 22 cisza nocna i mnóstwo rodzin z małym, dziecmi, miejsca na ognisko itp, dojście do plazy asfaltowa dróżką ( tłoczno) 100 metrów dalej przejście przez las i cudownie pusta plaża

 

sprawdzone polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonę wysłałem z 2,5 letnim synkiem-pierdynkiem do pensjonatu we Władysławowie. Pensjonat jest przystosowany pod dzieci - świetna kuchnia + plac zabaw z różnymi zabawkami !!! Miejsca rezerwuje się najpóźniej w MARCU !!!

Witam ! mozna prosić o namiar na ten ośrodek. pozd .ana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonę wysłałem z 2,5 letnim synkiem-pierdynkiem do pensjonatu we Władysławowie. Pensjonat jest przystosowany pod dzieci - świetna kuchnia + plac zabaw z różnymi zabawkami !!! Miejsca rezerwuje się najpóźniej w MARCU !!!

Witam ! mozna prosić o namiar na ten ośrodek. pozd .ana

 

http://www.antalya.pl

 

Mój 2,5 letni bobasso jest tam cały czas i z tego co mi żona mówiła to dopiero od 25 sierpnia są wolne pokoje.

UWAGA: polecam korzystanie z profesjonalnych obiadków dla dzieci w Pensjonacie - 12 - 15 PLNów. Koszta na "mieście" są astronomiczne !!! Zresztą wszystko jest drogie jak cholera - wizyta pediatry 100 PLNów. Niestety, ale monety 2 i 5 złotowe to najszybciej wychodzące z portfela pieniądze !!!

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

witam wybieramy się nad morze 9 osób 4 dorosłych i 5 dzieci.Przedział wiekowy od przedszkolaka do licealistki.Ogromna prośba o wasze typy Faceci upierają się przy Władysławowie.Ale mi się jakoś nie podoba,kwatery wszystkie w takich szeregowcach, 3 piętrowych domach.Wolałabym wynająć coś bardziej kameralnego w pensjonacie,może cały domek letniskowy .Ale albo takich nie ma albo cena zawrotna. Coraz bardziej podoba mi się Jastrzębia Góra

Możektośżyczliwy podzieli się swoimi doświadczeniami, gdzie coś fajnego wynająć w granicach 30 zł od osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pluton Chorwację zaliczyli nasi znajomi.Wyprawa przez Biuro Podróży była dość kosztowna.Spędzili tam 1 tydzień i ich zdaniem to za mało.Tyle jest do zobaczenia,jest pięknie ale najazd turystów sprawił,że dość drogo.Wiem wiem,że wakacje w Chorwacji warte są swojej ceny i za rok myślę,że się tam wybieżemy ale w tym roku jest na to za późno,a jak z paszportami czy dzieci nie powinny ich mieć? I czy można tam pojechać bez wcześniejszej rezerwacji miejsc.Jednak nad polskim morzem z racji języka łatwiej o kwatery.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w zeszłym roku w J.Górze jest tam plaża z piaskiem i morze wyrzuca kamienie /ciekawe dla dzieci do zbierania/. Tak naprawde to byliśmy w Dębkach a sasiednie plaże to J.Góra. Dębki mają piękna plażę ale sama miejscowość mnie osobiście się nie podobała budki z jedzeniem i miliony ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Jeżeli morze to tylko Władysławowo.

Mam sprawdzony kontakt do Pani Zosi.

Kwatera znajduje się ok. 10 min spaceru od plaży. Także nie ma gwaru ulicznego i wszelkich wad zatłoczonego miasta, a z drugiej strony jest wszędzie blisko.

Ceny raczej niskie. Na miejscu super wyżywienie.

Rezerwacji najlepiej dokonywać w marcu-kwietniu. Później może być problem.

 

Kontakt

Pani Zosia

0-58 674 16 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years później...

ja polecam Dąbki , ale to dla tych co chcą jechać do spokojnej i nie drogiej miejscowości dla rodzin z dziećmi

miejsce super morze i jezioro w jednym , super plaża , szeroka i nie zatłoczona ,

brak pijanej młodzieży ,

nie jest drogo , mozna sensownie zjeść i nie drogo , nie zrujnuje budzetu

duża ilość rzeczy do zwiedzenia w okolicy , ścieżki rowerowe polecam wziąść rowery

dla aktywnych surfing , kite , konie , kajaki , żaglówki ..........

 

znam fajne kwatery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...