Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

masz świętą rację - nie wiem, już co robić by jakoś przetrwać te upały:(

ucieszyła mnie natomiast wiadomość (jeśli dobrze wyczytałam w Twoim dzienniku) że tez macie Franka :D bo nasza Dzidzia ma być właśnie Frankiem!

Pozdrawiam,

 

tak, mamy Franka :D ale fajnie się złożyło :D :D :D :D

a z upałami to :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"A dziękujemy Mi się podoba bryła i wykończenie Twojego domku - cały czas marzę o okiennicach ale to chyba daleka przyszłość, niestety. A kafelki do łazienki z kolecji Tubądzina - Inverno to była nasza pierwsza opcja! Długo się zastanawialiśmy, które wybrać i w końcu zostało OPOCZNO, ale te płytki bardzo nam się podobały. Bardzo jestem ciekawa jak wyszły w realu i czy jestes z nich zadowolona?

Ps. nie obawiaj się ludowych kilmatów Wasz domek ma ku temu predyspozycje!

Pozdrawiamy"

 

pozwól że tu Ci odpisze bo dostanę rozdwojenia :wink:

bryła naszego domku trochę"stodołowata" ale i tak go lubię :lol:

okiennice to nasz największy "zbytek" ;-) ale teraz przy upałach sprawdzają sie rewelacyjnie :-)

Inverno w końcu nie położone - zachwyciły mnie jak je pierwszy raz zobaczyłam, ale potem przestało mi sie podobać że trochę błyszczą te jasne kafle :-? no i są Calle też z Tubądzina - położone prosto, w poziomie, bez dekorów :-)

pozdrawiam ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Invonesca,

 

No i też wyszło ładnie z tymi kafelkami - to te na poddaszu, prawda? Podoba mi się pokój Karoliny, mam na myśli maki na ścianach - super! My zabieramy się za pokój Franka:)Chce mu namalować białe owieczki na błękitnej ścianie ale nie wiem co z tego wyjdzie...... :wink:

I jeszcze jedno - zazdroszczę Wam tak wypielęgnowanego ogródka! U nas wygląda jak po wojnie i jeszcze długo tak pewnie zostanie :(

Pozdrawiam Cię gorąco, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Invonesca,

 

No i też wyszło ładnie z tymi kafelkami - to te na poddaszu, prawda? Podoba mi się pokój Karoliny, mam na myśli maki na ścianach - super! My zabieramy się za pokój Franka:)Chce mu namalować białe owieczki na błękitnej ścianie ale nie wiem co z tego wyjdzie...... :wink:

I jeszcze jedno - zazdroszczę Wam tak wypielęgnowanego ogródka! U nas wygląda jak po wojnie i jeszcze długo tak pewnie zostanie :(

Pozdrawiam Cię gorąco, Magda

 

podoba mi się pomysł owieczek na błękitnej ścianie :D nasz Franek też ma niebieski pokój - jak pewnie widziałaś na zdjęciach.

Co do ogódka - u nas też dłuuuugo był krajobraz księżycowy - nie martw sie - roślinki szybko rosną ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyliśmy panele w małym pokoju, Kronopol Sosna Antyczna seria Old Style gr. 8 mm na podkładzie z takich zielonych płyt.

kraktom prosze napisz jaką wysokość (od wylewki) mają razem panele + te zielone płyty.

A poza tym ile te panele kosztowały? Bardzo ładnie wyglądają :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyliśmy panele w małym pokoju, Kronopol Sosna Antyczna seria Old Style gr. 8 mm na podkładzie z takich zielonych płyt.

kraktom prosze napisz jaką wysokość (od wylewki) mają razem panele + te zielone płyty.

A poza tym ile te panele kosztowały? Bardzo ładnie wyglądają :D :D :D

 

Razem jakieś 13mm z płytami grubości 5mm (płyty są różnej grubości). Panele kosztowały 28,90PLN brutto/m2 po rabacie 15%. Są podobne seria Rustic, mają 7mm grubości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam

jak to sie stalo że nie widziałam waszego domku wcześniej ..................bardzo, bardzo mi się podoba - trzeba przyznać ze macie "swój styl". Kuchnia extra - kredens - super , oczarował mnie okap kuchenny. Mi marzy się kuchnia murowana z murowanym okapem :)

pozdrawiam Was cieplutko ewe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak to sie stalo że nie widziałam waszego domku wcześniej ..................bardzo, bardzo mi się podoba - trzeba przyznać ze macie "swój styl". Kuchnia extra - kredens - super , oczarował mnie okap kuchenny. Mi marzy się kuchnia murowana z murowanym okapem :)

pozdrawiam Was cieplutko ewe

Witaj,

fajnie, że Ci się podoba:) Życzymy powodzenia z murowaną kuchnią :wink:

Pozdrawiamy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Coraz ładniej w tym Waszym gniazdku...:)

Tomku, mam pytanie... Co to za cegła, z której zrobina jest ścianka wewnętrzna między kuchnią a jadalnią? Tzn. jaki jest producent i jak się ta cegła nazywa? Szukamy tez cegły na ścianki, ale albo kolor nie taki, albo za bardzo postarzana, jakaś taka jakby zbyt głęboko poorana... Ta Wasza wydaje się jak w sam raz. Możesz zdradzić gdzie można ja kupić?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Coraz ładniej w tym Waszym gniazdku...:)

Tomku, mam pytanie... Co to za cegła, z której zrobina jest ścianka wewnętrzna między kuchnią a jadalnią? Tzn. jaki jest producent i jak się ta cegła nazywa? Szukamy tez cegły na ścianki, ale albo kolor nie taki, albo za bardzo postarzana, jakaś taka jakby zbyt głęboko poorana... Ta Wasza wydaje się jak w sam raz. Możesz zdradzić gdzie można ja kupić?

pozdrawiam

Hej,

podam Ci stronkę z wszystkimi danymi n/t cegły - to ręcznie formowana cegła Wienerberger - Kadyks:) Kupiliśmy ją w Rybniku, w Lubarze - w centrum budowlanym; radzę pomysleć wczesniej o zamówieniu cegły bo czeka się na nia dośc długo:(

Pozdrawiam, Magda

 

http://209.85.129.104/search?q=cache:81iWzGP6XYEJ:www.wienerberger.pl/servlet/Satellite%3Fpagename%3DWienerberger/SR_Product/ProductStandard05%26cid%3D1083571229715%26sl%3Dwb_pl_home_pl%26lpi%3D1077526673895+ceg%C5%82a+Kadyks+Wienerberger&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrostki śliczne :-) i abażur również (z IKEA prawda?)

teraz tylko trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ;-) koncówka to pewnie już zleci ;-)

pozdrawiam

PS. Ma ta firma od zazdrostek stronę www? bo coś nie mogę znaleźć :-?

Witaj Ivonesca!

jak zwykle dzięki :lol: za miłe słowa:) Masz rację - abażur z IKEA. Ta firma co robiła nam zazdrsoki ma swoją stronkę, ale jest w połowie nieaktywna! http://www.polandia.qui.pl Ponoć mają ją aktualizować. Co do samej firmy - siedzibe mają w Sosonowcu (podaje nr tel. 032 290 30 45), bardzo fachowa obsługa, szalenie miłe Panie i wogóle jestem zachwycona ich asortymentem (mają bardzo dobrze wydany katalog)- zamawiam kolejne zazdrski tyle że do kuchni :lol:

Dzięki, że trzymasz kciuki za rozwiązanie. Mam nadzieję, że wszyscy wyjdziemy z tej imprezy cało :wink:

Pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...