Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

Gratulujemy synka i życzymy zdrowia i wszytkiego naj dla całej trójki ( Kasia Jacek Marta no i Zosia ) .

Nie wiem czy nas pamiętacie ale to my bylismy u Was w wakacje zobaczyc Wasz dom. Nam urodziła się córeczka 26 sierpnia. Jeszcze raz pozdrawiamy.

 

Co do budowy to formalności w toku wiosną zaczynamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

juz kiedys czytałam wasz dziennik i wszystko mi się podobało :))) Cudny dom i cudna rodzinka, no a Franek po prostu miodzio. ogromnie wam gratuluję!!! czas leci szybko serio, jeszcze nie dawno mój mati miał tez 4 kilo a teraz, 2,5 roku .... i chciałąby sie po woli następnego malucha... :)

Mam kilka pytań wykończeniowych - choc nie wiem czy macie teraz do tego głowę, i może juz odpowiadaliście na nie, ale nie czytałam wszystkich komentarzy.

jestem też ze Śląska i tak:

1. skąd braliście belke drewnianą na okap, szukam czegoś w tym stylu na kominek:

2. kto robił wam rzexbienia na belkach??

3. co to za podłoga z desek, zdaje się w salonie??

4. umywalka w dużej łazience to koło???

5. czy możecie dac namiar do firmy z Sosnowca od tych zazdrostek, bo wpisuje w googlu Polandia ale nic nie znajduje.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, i sorry ze pytan tak dużo :))

Pozdrawiam was serdecznie!

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

 

Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:

--czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje

--czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?

--czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?

--jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?

pozdrawiam, Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego kochani rodzice - niech wam sie wasz slodki synek zdrowo chowa w waszym pieknym, rodzinnym domu!

GRATULACJE! Tak dla was sie ciesze ... a ja przeczytalam wpis:

Jak już ktoś napisał szczęściarz jestem i do tego dnia nie zdawałem sobie sprawy jaki! Wczoraj moja cudowna żona pozwoliła mi poprzez spojrzenie w oczy naszego synka stanąć oko w oko z Boskim cudem wiary i nadziei oraz zaznać ogromnej mocy ojcowskiej miłości na wieki... Dziękuję Magda!

to mi sie az lezka w oku zakręcila...

LP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy synka i życzymy zdrowia i wszytkiego naj dla całej trójki ( Kasia Jacek Marta no i Zosia ) .

Nie wiem czy nas pamiętacie ale to my bylismy u Was w wakacje zobaczyc Wasz dom. Nam urodziła się córeczka 26 sierpnia. Jeszcze raz pozdrawiamy.

 

Co do budowy to formalności w toku wiosną zaczynamy :D

 

Pamiętamy! Dziękujemy i również gratulujemy! Zdrowia życzymy całej rodzinie i powodzenia w budowie! Mam młodszą siostrę Zosię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Garatulacje .................zdrówka ,zdrówka ,zdrówka .............................................

 

 

już słyszę te okrzyki na stadionach: Franek Franek łowca bramek :D

 

Dziękujemy! Hehe co do bramek to biorąc pod uwagę mój wstręt do piłki nożnej to będzie moja wychowawcza porażka :) Ale nie będziemy mu ingerować w plany, sam sobie wypracuje pomysł na życie, więc może bieganie za szmacianką jednak go czeka :) Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

 

Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:

--czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje

--czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?

--czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?

--jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?

pozdrawiam, Kasia

 

Witamy

- blat kuchenny to laminat, obrzeże z buku naturalnego, jest to matowa powierzchnia i trzeba o nią bardzo dbać aby nie było smug i rys.

- farbę dostarczyła firma Janmar, producent kuchni, w ich palecie to chyba szarotka

- okap wykonał nasz płytkarz a w środku siedzi wkład z nierdzewki wykonany przez spawacza, do wkładu podłączony jest wyciąg z wentylacji z rekuperatorem poprzez wymienny filtr tłuszczowy.

- na suficie największy z Ikea, na ścianie średni

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego kochani rodzice - niech wam sie wasz slodki synek zdrowo chowa w waszym pieknym, rodzinnym domu!

GRATULACJE! Tak dla was sie ciesze ... a ja przeczytalam wpis:

Jak już ktoś napisał szczęściarz jestem i do tego dnia nie zdawałem sobie sprawy jaki! Wczoraj moja cudowna żona pozwoliła mi poprzez spojrzenie w oczy naszego synka stanąć oko w oko z Boskim cudem wiary i nadziei oraz zaznać ogromnej mocy ojcowskiej miłości na wieki... Dziękuję Magda!

to mi sie az lezka w oku zakręcila...

LP

 

Dziękujemy! Kiedyś z Frankiem na pewno pójdziemy szlakiem przez Lipową :) Musimy razem zdeptać całe Beskidy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys czytałam wasz dziennik i wszystko mi się podobało :))) Cudny dom i cudna rodzinka, no a Franek po prostu miodzio. ogromnie wam gratuluję!!! czas leci szybko serio, jeszcze nie dawno mój mati miał tez 4 kilo a teraz, 2,5 roku .... i chciałąby sie po woli następnego malucha... :)

Mam kilka pytań wykończeniowych - choc nie wiem czy macie teraz do tego głowę, i może juz odpowiadaliście na nie, ale nie czytałam wszystkich komentarzy.

jestem też ze Śląska i tak:

1. skąd braliście belke drewnianą na okap, szukam czegoś w tym stylu na kominek:

2. kto robił wam rzexbienia na belkach??

3. co to za podłoga z desek, zdaje się w salonie??

4. umywalka w dużej łazience to koło???

5. czy możecie dac namiar do firmy z Sosnowca od tych zazdrostek, bo wpisuje w googlu Polandia ale nic nie znajduje.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi, i sorry ze pytan tak dużo :))

Pozdrawiam was serdecznie!

 

Ewa

 

Witamy

1. Belka jest z naszego drewna sprowadzonego z Kaszub (tak jak i belki pod sufitem) wymiar 16x16, ale taką belkę dostaniesz w każdym tartaku. Później ładnie wyszlifować i zabejcować na pożądany kolor.

2. Pan Tadek Kubiniec z Kościeliska, pracuje u p. Karpiela ul. Nędzy Kubińca 116 Kościelisko

3. Kahrs Dąb Cornwall Szwedzka 3-warstwowa podłoga, szczotkowana i fazowana

4. Nie, to Roca BOL

5. Namiar: Sosnowiec Al. Mireckiego 14, warsztat AutoTuning 4TUNY, 032 290 30 45, 299 83 81; [email protected]; http://www.polandia.qui.pl

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

 

Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:

--czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje

--czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?

--czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?

--jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?

pozdrawiam, Kasia

 

Witamy

- blat kuchenny to laminat, obrzeże z buku naturalnego, jest to matowa powierzchnia i trzeba o nią bardzo dbać aby nie było smug i rys.

- farbę dostarczyła firma Janmar, producent kuchni, w ich palecie to chyba szarotka

- okap wykonał nasz płytkarz a w środku siedzi wkład z nierdzewki wykonany przez spawacza, do wkładu podłączony jest wyciąg z wentylacji z rekuperatorem poprzez wymienny filtr tłuszczowy.

- na suficie największy z Ikea, na ścianie średni

 

Pozdrawiamy

 

 

 

Dziękuję za odpowiedź - co do ostatniej - ściana nie została chyba sfotografowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Długo nie zaglądałam do waszego dziennika a tu taka śliczna Niespodzianka!!

 

Mam nadzieję ze w natłoku zajęć znajdziecie czas zeby odpowiedzieć na moje pytania dotyczace Waszej kuchni:

--czy blat kuchenny to drewno czy jakaś podróba? i jak sie sprawuje

--czy pamietacie jakiej farby użyto do malowania kredensu/kuchni? to jakiś RAL-owski numer?

--czy ten okap to własne wykonanie czy też siedzi tam jakiś gotowiec?

--jaki to rozmiar abażuru w pokoju dziecięcym ?

pozdrawiam, Kasia

 

Witamy

- blat kuchenny to laminat, obrzeże z buku naturalnego, jest to matowa powierzchnia i trzeba o nią bardzo dbać aby nie było smug i rys.

- farbę dostarczyła firma Janmar, producent kuchni, w ich palecie to chyba szarotka

- okap wykonał nasz płytkarz a w środku siedzi wkład z nierdzewki wykonany przez spawacza, do wkładu podłączony jest wyciąg z wentylacji z rekuperatorem poprzez wymienny filtr tłuszczowy.

- na suficie największy z Ikea, na ścianie średni

 

Pozdrawiamy

 

 

 

Dziękuję za odpowiedź - co do ostatniej - ściana nie została chyba sfotografowana....

 

A chyba nie :) Taki sam abażur tylko mniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...