Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

Witam

 

Powiem bardzo krótko: jak zobaczyłam Wasz wystrój świąteczny z tamtego roku to padłam! Nigdy nie myślałam o ścianie z cegły, no ale..... kiedy ujrzałam tą Waszą podświetloną, do tego choinkę, stroiki, kominek - zakochałam się. Kominek to temat na wiersze.

 

Teraz czekam i czekam na kolejne zdjęcia z wystroju świątecznego Waszego domku i doczekać się nie mogę!!!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie!

W ciągu ostatnich dwóch dni przeczytałam niemal cały dziennik Państwa budowy oraz część komentarzy i podobnie jak inne osoby jestem pod wrażeniem fachowości, umiejętności i smaku. Ja jestem na etapie stanu surowego otwartego i nie Słoneczka lecz niewielkiego domu z poddaszem użytkowym. Obecnie poważnie debatujemy na temat ogrzewania. Wiem, że po części (tzn. Pan) jesteście fachowcami w tej dziedzinie i że wiele na ten temat już napisano, ale...zastanawiamy się czy gaz (nie ma go w pobliżu, musielibyśmy mieć swój w ogródku) czy eko-groszek. Kotłownia niezbyt duża (ok. 5 m kwadrat.), czasu niezbyt wiele itd., itp. Potrzebowalibyśmy solidnej, uczciwej i biorącej pod uwagę różne aspekty porady. Przypuszczam, że Pańska firma działa raczej w niewielkiej odległości od swojej siedziby /chociaż... kto wie?/. My będziemy mieszkać pod Opolem. W związku z tym mam pytanie i prośbę zarazem: Czy znając swoją branżę mógłby Pan polecić kogoś do kogo można się zwrócić o pomoc w naszym regionie? Jeżeli będzie mógł nam Pan coś podpowiedzieć będziemy bardzo wdzięczni.

 

Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Nowego Roku życzę Wam samych szczęśliwych dni w Waszym domku jak z bajki, który co tu dużo pisać jest urządzony cudownie, gustownie i z wielkim smakiem. Dodam że Franuś jest słodyczny. Często zaglądam do Waszego dziennika i sprawia mi to bardzo dużą radość. Gdy w dzienniku nastąpiła przerwa z wiadomych i zrozumiałych powodów czułam się hmm.. wręcz nieszczęśliwa, trafiłam na Was ponownie wczoraj :D . Wystrój waszego domku jest mi bardzo bliski gdyż od jakiegoś czasu sama mieszkam w nowym domku (z bala) i pewnie nie raz przydałyby mi się Twoje rady droga imienniczko. Pozdrawiam i proszę o więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

W ciągu ostatnich dwóch dni przeczytałam niemal cały dziennik Państwa budowy oraz część komentarzy i podobnie jak inne osoby jestem pod wrażeniem fachowości, umiejętności i smaku. Ja jestem na etapie stanu surowego otwartego i nie Słoneczka lecz niewielkiego domu z poddaszem użytkowym. Obecnie poważnie debatujemy na temat ogrzewania. Wiem, że po części (tzn. Pan) jesteście fachowcami w tej dziedzinie i że wiele na ten temat już napisano, ale...zastanawiamy się czy gaz (nie ma go w pobliżu, musielibyśmy mieć swój w ogródku) czy eko-groszek. Kotłownia niezbyt duża (ok. 5 m kwadrat.), czasu niezbyt wiele itd., itp. Potrzebowalibyśmy solidnej, uczciwej i biorącej pod uwagę różne aspekty porady. Przypuszczam, że Pańska firma działa raczej w niewielkiej odległości od swojej siedziby /chociaż... kto wie?/. My będziemy mieszkać pod Opolem. W związku z tym mam pytanie i prośbę zarazem: Czy znając swoją branżę mógłby Pan polecić kogoś do kogo można się zwrócić o pomoc w naszym regionie? Jeżeli będzie mógł nam Pan coś podpowiedzieć będziemy bardzo wdzięczni.

 

Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

 

Witam

 

Polecam firmę Szoa Opole ul. Budowlanych kom. 602308272, ma nasz skład magazynowy, sporo sprzedają naszych kotłów, mogą polecić wykonawcę z regionu, a sami serwisują nasze kotły.

Również życzę Szczęśliwego Nowego Roku

 

Pozdrawiam

Tomek Krakowczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
No gratulacje za pomysł i wykonanie, klimat i chęć dzielenia się tym co u Was się dzieje. Od dawna zaglądałem i wciąż zaglądam czasem. Wspaniały kominek - po prostu bajkowy - nie będę ukrywał, że był jedną z głównych inspiracji mojego ogniska salonowego :-). Oby jak najwięcej tak ciepłych i przemyślanych domków udawało się. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...

Witajcie,

przeczytałam Wasz dziennik jakis czas temu, teraz lubie tu zagladac i przypominac sobie jak u Was wyglada, my dopiero zaczynamy, a Wasze wnętrza sa dla mnie inspiracją do własnych realizacji - dziekuje Wam za to. Szkoda, że ten góral tak daleko od morz a,gdzie mieszkam:) podobaja mi sie te drzwi i szyby! i Wasza kuchnia:) Mam pytanie własnie w sprawie kuchni, a konkretnie baterii kuchennej - gdzie ja kupiliście i kto jest jej producentem, co do zlewu to sie doczytałam w komentarzach nazwy producenta ale do namiarów na baterię jakoś nie dotarłam. Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
Witajcie,

przeczytałam Wasz dziennik jakis czas temu, teraz lubie tu zagladac i przypominac sobie jak u Was wyglada, my dopiero zaczynamy, a Wasze wnętrza sa dla mnie inspiracją do własnych realizacji - dziekuje Wam za to. Szkoda, że ten góral tak daleko od morz a,gdzie mieszkam:) podobaja mi sie te drzwi i szyby! i Wasza kuchnia:) Mam pytanie własnie w sprawie kuchni, a konkretnie baterii kuchennej - gdzie ja kupiliście i kto jest jej producentem, co do zlewu to sie doczytałam w komentarzach nazwy producenta ale do namiarów na baterię jakoś nie dotarłam. Pozdrawiam!:)

 

Witamy

Długo nas tu nie było. Bateria jest produkcji firmy Paffoni, wydobyliśy ją z magazyny firmy w Rybniku, nieco zakurzoną bo podobno się nie sprzedawała od paru lat :) W końcu trafił swój na swego. Do dziś działa bez zarzutu, nie cieknie, nie zaśniedziała. Polecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...