Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 5 weeks później...
  • 3 weeks później...

Powiedź proszę jak skonstruowany jest wasz okap kuchenny. Ja mam płytę gazowa z 70 + z 70 płyta z fajerami. Chciałam kupic okap ale sa chyba 120 najszersze (retro) a i cena..... Myslałam, czy by nie obudowac jakąś płytą (kupcze są blaszane) i wbudowac jakis wyciąg kominowy. Nie wiem zupełnie jak to technicznei zrobić, pan w sklepie pwoiedział ze tak sie nie da... hmmm no musi sie dać No i ważne żeby nie było za głosne toto, bo F 16 w kuchni z salonem, to ja podziękuję z góry.

Będę wdzięczna za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Bardzo gustowny domek:) Gratulacje:)

 

Mam taki epytanie, jak tej srogiej zimy sprawdzila sie (i wczesniejszej) instalacja wiszacego pieca CO z grzejnikami żeliwnymi Viadrus?

Wystarczjaco grzeja? Przyjemnie oddaja cieplo? Rachunki do zaakceptowania?

Zalozylibyscie ponownie te grzejniki?

 

Milego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witajcie,

bardzo podoba nam sie klimat Waszego domu, tym bardziej, ze swoj wykanczamy w podobnym stylu :-) Jestem zauroczona zazdroskami firmy Polandia. Usiluje dodzwonic sie na numer telefonu, podany przez Was na stronie komentarzy, ale nie moge. Chcialabym poprosic ich o przeslanie katalogu. Czy moglibyscie nam pomoc w sprawie kontaktu z ta firma? Z gory dziekuje i pozdrawiamy

Gosia i Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Lepiej późno niż wcale :) Sprawdzają się doskonale, grzejniki się wygrzewają i trzymają ciepło, zupełnie inaczej niż w przypadku płyt stalowych czy alumioniowych. Instalacja przy srogich mrozach pracuje na maks. 52*C, przez większość czasu 45*C więc ciepło jest, ale nie ma zapachu kurzu przypiekanego i nadmiernego przesuszenia powietrza. Grzejniki są o 30% większe od obliczeniowych. Na pewno założyłbym je ponownie. Nie żółkną i robią wrażenie na gościach :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
I ja się przywitam..... podziwiam Was od samego początku czyli od 2006 roku ( jak ten czs leci ) cieszyłam się razem z Wami jak powstają kolejne ściany, pokoje itp. , narodziny Fraka też były zauważone :yes:.... Gratuluję pięknego , szczęśliwego domku, wyczucia smaku, pogody ducha...... Aż miło jest popatrzeć jaki piękny , kochający dom stowrzyliście, jesteście inspiracją dla wielu ludzi.... dziękuję w imienu swoim i odwiedzających Wasze gniazdko....Jak pozwolicie idę upajać się widokiem Waszego ogrodu i nie tylko.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny dom, bardzo mi sie podoba ogród i mam prośbe cz y byla by możliwość o umieszczenie większej ilości zdjęć w dzienniku ??

 

pozdrawiam.

 

Dziękujemy za komentarze,; dobrze wiedzieć, że są ludzie którym podoba się nasz styl i którym możemy dostarczyć inspiracji:) Odnośnie umieszczenia większej ilości zdjęć? Zdjęć z samej budowy i domu mamy chyba sporo jak dotychczas, a z ogrodu niestety tylko te co widać; pozostała część ogrodu (ta od strony tarasu) nie nadaje się póki co do fotografowania, jest jeszcze sporo pracy przed nami stąd wolimy wstrzymać się do wiosny.

Pozdrawiamy serdecznie, MTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

podglądam Wasz domek od bardzo dawna. Stworzyliście bardzo przytulne, domowe wnętrza. Gratuluję wyszło naprawdę super. Przy okazji mam pytanko odnośnie odnowionej sypialni. Napiszcie gdzie kupiliście to wspaniałe łóżko i szafki nocne. Będę wdzięczna za informację, bo właśnie czegoś takiego szukam.

 

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I ja dołączę do grona chwalących Wasz domek ;) Jest piękny - zachwytom nie ma końca , muszę się przyznać że .....zazdroszczę troszeczkę ;) Mój domek dopiero będzie budowany ale chciałabym żeby był choć trochę podobny do Waszego. Zawsze podobał mi się styl góralski a Wasze wnętrza to jest TO ! Domek ma duszę :)

Pozdrawiam Serdecznie.

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

podglądam Wasz domek od bardzo dawna. Stworzyliście bardzo przytulne, domowe wnętrza. Gratuluję wyszło naprawdę super. Przy okazji mam pytanko odnośnie odnowionej sypialni. Napiszcie gdzie kupiliście to wspaniałe łóżko i szafki nocne. Będę wdzięczna za informację, bo właśnie czegoś takiego szukam.

 

Pozdrawiam,

Magda

 

Witam,

łożko, stoliki nocne w sypialni i komoda w przedpokoju+szafka w której są aniołki pochodzą z tej samej serii mebli woskowanych. Można je zakupić przez internet wpisując w wyszukiwarce: meblemeble.pl. lub po prostu meble woskowane. Ta kolekcja, którą my mamy nazywa się Hacienda. Większość firm produkujących owe meble znajduje się w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim; z transportem nie ma najmniejszego problemu, czas oczekiwania na meble zazwyczaj wynosi około 3 tygodni. My aktualnie czekamy na nowy meble z tej serii - kredens do salonu:)

Pozdrawiamy MTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kolejne pytanko o piękny stół i krzesełka w jadalni, robiliście na zamówienie u stolarza, czy może kupowaliście w jakimś sklepie?

Miłego dnia,

Magda

 

Droga Magdo, ten stół w jadalni i krzesła to niestety nic innego jak IKEA, seria LEKSVIK jeśli dobrze pamiętam (piszę "niestety" bo to pierwsze nasze meble jakie zakupiliśmy po ślubie a nie były one szczytem naszych marzeń:) Ale jakoś się dopasowały i póki co nie będziemy ich wymieniać.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam pytanie,gdzie można kupić taką latarenkę-lampion,tę okrąglą,która stoi na szafce w przedpokoju,na niektórych zdjęciach ją widać,nad nią u góry w gablotce wiszą aniolki.pozdrawiam serdecznie.aha,domek-bajka...

 

Witam,

 

prawie wszystkie latarenki jakie posiadam przywiozłam sobie kiedyś z Holandii stąd niestety nie podam namiarów na ich zakup:( Latarenki w podobnym stylu widuję na poniższych blogach (może coś Ci wpadnie w oko:) - SCANDI DECOR, SIMPLE LIVING, ARTEEGO.

Pozdrowienia, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...