Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to pięnie:) zamiast iść spać:) lub dalej sprzątać, wlaśnei kupiłam rum, kokos i płatki owsiane i zabieram się za Twoje ciasteczka:)krejzol ze mnie ale cóż:)

 

Cieszę się:wave:

 

Ja anutko ambitnie postanowiłam jeszcze skleić domek z piernika - kupiłam półprodukt z Ikea ale jest beznadziejny.....w przyszłym roku zrobię sama!

Udanego pieczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wpadłam podziękować za przepisy !!Rogaliki orzechowe dopiekam juz trzeci raz ,bo dziwnym sposobem znikaja z talerza.

Domek prześliczny,bajkowy i taki klimatyczny,że aż chciałoby sie tam zamieszkać.

Ja tez lubię starocie ten kredensik w kuchni fantastycznie sie komponuje z całoscia .No po prostu słów mi brakuje tak mi sie podoba

Pozdrawiam światecznie Dana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wpadłam podziękować za przepisy !!Rogaliki orzechowe dopiekam juz trzeci raz ,bo dziwnym sposobem znikaja z talerza.

Domek prześliczny,bajkowy i taki klimatyczny,że aż chciałoby sie tam zamieszkać.

Ja tez lubię starocie ten kredensik w kuchni fantastycznie sie komponuje z całoscia .No po prostu słów mi brakuje tak mi sie podoba

Pozdrawiam światecznie Dana

 

Dana,

bardzo się cieszę, że Ci się u nas podoba i że skorzystałaś z przepisów - widziałam znajome mi bardzo wypieki na Twojej stronie:)

powiedz mi proszę, czy Tobie też rogaliki się trochę rozpłynęły po upieczeniu?

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.gifownik.pl/gify_new/swieta/b-narodzenie/59.gif

 

 

"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,

 

Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,

 

Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny

 

Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie."

 

 

 

 

 

C.K.Norwid

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Znam tę stronę. (green canoe) To piękne wnętrza, sama często tam zaglądam.

Tak sobie jednak myślę, że Twoje kąty są po prostu ładniejsze. Sama jestem zakochana w bielach. Głównie chwalę białe wnętrza, ale Twój dom to absolutny fenomen na tym forum :hug:

Edytowane przez BUGI11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Znam tę stronę. (green canoe) To piękne wnętrza, sama często tam zaglądam.

Tak sobie jednak myślę, że Twoje kąty są po prostu ładniejsze. Sama jestem zakochana w bielach. Głównie chwalę białe wnętrza, ale Twój dom to absolutny fenomen na tym forum :hug:

 

BUGI11,

dziękuję za komentarz i ....już sama nie wiem co mam napisać.....Cieszę się, że Ci się u nas tak podoba:) Z Asią z Green Canoe mamy pewne plany na przyszłość ale nie będę zapeszać bo projekt jest WIELKI! Póki co dziękuję za uznanie:)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składniki:

 

300g cukru kryształu

125g masła

7 łyżek mleka

3 łyżki kakao

180g płatków owsianych

starta skórka z cytryny lub pomarańczy

 

 

Madziu czy w tym przepisie nie jest za mało płatków? :cool:

Czy może robisz z kilku porcji?

Nelli, sprawdzałam, przepis jest ok, płatków tyle właśnie ma być:) Robię z tej jednej podanej porcji, wychodzi i tak sporo.

180 gram to wystarczająco:)

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...