Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Pomyślności w Nowym Roku! Ciepła rodzinnego, miłości, wiary i nadziei na każdy dzień życzy Nel :)

 

http://lh4.ggpht.com/_s9QJncbwfnM/TRUxTX_VLqI/AAAAAAAATcA/1ie6uMS398Y/19585__image007.jpg

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niech Święta Bożego Narodzenia

i Wigilijny wieczór upłyną Wam

w szczęściu i radości

przy staropolskich kolędach

i zapachu świerkowej gałązki.

Nowy Rok zaś niech przyniesie szczęście i pomyślność

 

Serdecznie pozdrawiam Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUGI11,

dziękuję za komentarz i ....już sama nie wiem co mam napisać.....Cieszę się, że Ci się u nas tak podoba:) Z Asią z Green Canoe mamy pewne plany na przyszłość ale nie będę zapeszać bo projekt jest WIELKI! Póki co dziękuję za uznanie:)

Pozdrowienia

 

Bardzo jestem ciekawa Waszych planów. BARDZO! Z technicznego niechciejstwa. nie mam bloga:bash:. Ale swoje wnętrza też dopieszczam z autentycznym dzikim zapałem. W styczniu minie rok od przeprowadzki do naszego domu. Wciąż masa pracy przed nami, ale... i tyle radości.:yes: Pozdrawiam poświątecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUGI11,

 

A ja jestem ciekawa Twoich wnętrz, też baardzo! Może dasz się skusić i coś pokażesz? Niekoniecznie trzeba zakładać osobny blog, może tutaj na forum? Bardzo bym chciała zaczerpnąć trochę inspiracji od innych tym bardziej, że jak piszesz "dopieszczasz je z dzikim zapałem"!:)

Czekam na fotki!

pozdrawiam, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anutko, szkoda, szkoda:hug:

wiesz, dostałam książkę Beaty Lipov o gotowaniu razem z dziećmi, nie tylko jest pięknie wydana ale jeszcze przepisy nadają się do wykonania! (co w przypadku niektórych książek kulinarnych jest nierealne). Robiłaś już coś z Helenką z tej książki? Franek mój zachwycony, ciągle by coś kucharzył:) Przymierzamy się do pieczonych jabłek i racuszek z płatków owsianych.

Trzymajcie się zdrowo anutko!

całuski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUGI11,

 

A ja jestem ciekawa Twoich wnętrz, też baardzo! Może dasz się skusić i coś pokażesz? Niekoniecznie trzeba zakładać osobny blog, może tutaj na forum? Bardzo bym chciała zaczerpnąć trochę inspiracji od innych tym bardziej, że jak piszesz "dopieszczasz je z dzikim zapałem"!:)

Czekam na fotki!

pozdrawiam, Magda

 

Wiem, że sie uśmiejesz; Ty i inni czytajacy:D... jak tylko załapię, jak wklejać zdjęciA:lol2: , coś do Ciebie wstawię. Pozdrawiam już sylwestrowo i biorę:sie się do pracy. :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPROWADZAM SIĘ!:)

Witam Wszystkich Odwiedzających nasze skromne progi jeszcze w starym roku i jeszcze w starej szacie forum muratora.

Jak już sygnalizowałam we wcześniejszych postach blog na muratorze powoli przestał spełniać swoją funkcję (mam na myśli szczególnie blog Budowa Słoneczka na Śląsku, w "Trochę na ludowo, trochę po góralsku" było już bardziej wnętrzarsko ale i tak chaotycznie:(), przestał bo nie prowadzimy już większych robót budowlanych a zaczęliśmy urządzać tylko wnętrza, coś tam pichcić:), szyć, tworzyć z większym lub mniejszym powodzeniem. Stąd potrzeba usystematyzowania ogromnej ilości zdjęć zaowocowała stworzeniem osobnego bloga http://zapachwspomnien.blogspot.com/2010/12/post-powitalny.html.

Jest jeszcze w fazie edycji, dużo niestety z tym pracy ale podaję już namiary gdyż prawdopodobnie moje odwiedziny na tej tronie będą rzadsze a z czasem pewnie ten tutaj blog przestanie istnieć. Zapraszam więc Chętnych do odwiedzin nowego bloga i przepraszam, że blog nie jest jeszcze dopieszczony do końca ale to przyjdzie z czasem.

Dziękuję za wszelkie komentarze, za to słowa otuchy, za to, że po prostu byliście z nami, niektórzy od samego początku budowy naszego domu, czyli już ponad 4 lata. Wszelkie Wasze opinie były dla nas bardzo cenne i niejednokrotnie mobilizowały nas do dalszej pracy!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Magda, Tomek i Franek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów ja;) niestety nie mam tej ksiązki, mam tej samej autorki, ale to jest " DZieciaki szykują święta". Ja też dostałam kulinarne cudo pod choinkę , czyli " Nigella z serca domu"

 

anutko, witam Cię jeszcze w starym roku:)

Nigella to też pozycja w moich marzeniach do zdobycia!

A Beate Lipov baaaaaardzo Ci polecam, jabłka pieczone z konfiturą już upiekliśmy, pychotka!

Całusy!

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( mam nadzieje że jednak nie znikniesz na stałe z FM, bo uwielbiam tu zaglądać.

 

 

*.*´¨)

¸.•´¸.•*´¨)

.•´,•*´¨)¸.•*¨)

¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)

(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)

::::::°::::::::o::::°:::::o°:::o::°::::

::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::

::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::

...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/

....~~~~~~~/.....~~~~~~~/

.....~~~~~~/.......~~~~~~/

......~~~~~/.........~~~~~/

.......~~~~/...........~~~~/

........~~~/.............~~~/

.........~~/...............~~/

..........~/.................~/

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

......./******........./****** Szampańskiej Zabawy

Do Siego Roku 2011!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę , że nie tylko mi smutno , że stąd znikasz...ale jednocześnie bardzo rozumiem taką decyzję:) już dodaję do ulubionych blogów i pędzę w to magiczne miejsce:)

a LIpov już na liście styczniowych zakupów:) pozdrawiam

 

anutka, dziękuję za wsparcie:) Na nowym blogu jest po prostu porządek. To swego rodzaju taki nowoczesny elektroniczny pamiętnik dla mnie a tutaj na forum muratora raczej nie wypada uzewnętrzniać swojej duszy (wiesz o co mi chodzi prawda?). Tu ma być "budowlano", tak myślę.....

Mimo wszystko bardzo cenię sobie te nasze znajomości nawiązane właśnie za pośrednictwem tego portalu i wierzę, że pozostaną one nadal, tyle, że w innej wirtualnej rzeczywistości.

Do Siego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...