Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do - Budowa Słoneczka na Śląsku


Recommended Posts

BUGI11,

nie ma się czego wstydzić! Ja też do niedawna nie miałam bladego pojęcia jak wstawić zdjęcie na forum a teraz, proszę! Wymyślam sobie jakiś blog i nawet jakoś mi to idzie! Szybko to opanujesz, zobaczysz. Będę go gościć na FM pewnie rzadziej lecz i tak czekam z niecierpliwością na Twoje fotki!

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda, dopiero teraz, po forumowej burzy odkryłam na nowo Twój dziennik (i oczywiście włączyłam subskrypcję), a Ty myk do bloga? ;)

Póki Cię całkiem nie wciągnął, napisz gdzie kupiłaś swój sosnowy kredens?

O, ten:

 

http://lh4.ggpht.com/_QpWnvGB4MdI/TRMOob1nVpI/AAAAAAAAAdg/BDNWFBkFXKY/s800/DSCF9241.jpg

 

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!, rzecz jasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Słoneczko,

 

tak, czmychnęłam do bloga ale jak widać wciąż tu zaglądam...z sympatii:)

Sosnowy kredens jak i meble do naszej sypialni kupujemy przeważnie w necie; jest kilka firm produkujących te meble a zlokalizowane są głownie w Makowie Podhalańskim. Zamawiamy w necie, na allegro. Wpisz sobie do wyszukiwarki meble woskowane i wyskoczy Ci wiele producentów, np.http://www.meblewoskowane.pl/

 

http://meblemeble.pl/.

 

My jeśli pamięć mnie nie myli kupiliśmy je w DREWPOLU lub w STYLDREW, nie pamiętam szczerze powiem:(

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

 

http://meblemeble.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Wy macie cudne wnętrza :) Sielsko i swojsko - bardzo mi się spodobało :)

Można wiedzieć gdzie kupiliście szyby do drzwi? Stolarza dobrego już mam, ale takie szyby to ... bardzo piękne są i może bym się skusiła do drzwi wewn. i szafek kuchennych :) Jeśli można, to proszę o namiar na p.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

anutko2,

dziękuję:) Wiem, że zabrzmi to dziwnie ale miło jest wiedzieć, że KTOŚ tęskni:)

Bywam naprawdę rzadko z braku czasu, na swoim blogu goszczę też już sporadycznie. Od lutego mam prawie 2 etaty i powoli nie wiem jak się nazywam.....

Mimo wszystko dziękuję wszystkim drogim Koleżankom z FM za miłe komentarze na moim blogu i za pamięć!

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Właśnie obejrzałam zdjęcia Waszego domku i jestem pod ogromnym wrażeniem. Piękny !!!

Przytulny, ciepły, spójny, kominek, dekoracje - cud miód malina :)

Aż pozwoliłam sobie dodać do ulubionych !

A takie płytki jakie macie w kuchni właśnie przyjechały do nas i będą w jednej z łazienek. A w drugiej, jak i w kuchni również Cerkolor :)

Jeszcze raz gratuluję i niech Wam się szczęśliwie mieszka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

kraktom, płytki już leżą na moich ścianach, Cerkolor pokonał całą konkurencję i jest zarówno w moich łazienkach, jak i kuchni :)

 

Ponownie oglądam sobie zdjęcia Waszego domku i chciałam zapytać o łóżko w sypialni - bardzo mi się podoba i chciałabym mieć takie, łącznie ze stolikami nocnymi ;) Napisz mi proszę, jeśli możesz, jaki to producent. Jaka jest wysokość wezgłowia? I czy do kompletu można dokupić komodę?

 

Serdeczności !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...