Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GWC - 100 sposobów zmieszczenia jamnika pod szafą


Recommended Posts

Dałeś linka do wikipedii i co? W ten sposób nabiłeś sobie ponad tysiąc postów?

Adam wystarczy wpisć "szkodliwość polichlorek winylu".Puszczenie nią powietrza to jak zamieszkanie w niej

Nie mam zamiaru się boksować. Ja rur kanalizacyjnych nie chcę.Jakaś alternatywa?

Edytowane przez makow11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Adam wystarczy wpisć "szkodliwość polichlorek winylu".Puszczenie nią powietrza to jak zamieszkanie w niej"

 

Wpisałem.

TAKIE COŚ dostałem:

http://tworzywa.blogspot.com/2009/08/czy-polichlorkek-winylu-jest-szkodliwy.html

 

Czy Ty czasem nie mylisz tego co jest teraz z wyrobami okresu błędów i wypaczeń?

 

Takie coś znalazłem:

http://www.nanonet.pl/index.php/aktualnoci/newsy/2829-czy-nanoczstki-srebra-s-szkodliwe

 

Szukać jeszcze?

Wiesz, ze życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem te pierwsze lepsze wypociny studentów sygnowane podpisem profesora...

Żenada, dla tych, co ROZUMIEJĄ, to co czytają...

(Złośliwie - JA rozumiem!)

Chłop nie przeczytał, klepnął i poszło...

Jedyne co tam ma sens to opis właściwości chlorku winylu.

A my tu o PVC. Inna bajka i inna księżniczka...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś linka do wikipedii i co? W ten sposób nabiłeś sobie ponad tysiąc postów?

Adam wystarczy wpisć "szkodliwość polichlorek winylu".Puszczenie nią powietrza to jak zamieszkanie w niej

Nie mam zamiaru się boksować. Ja rur kanalizacyjnych nie chcę.Jakaś alternatywa?

 

Chałupy smołą też nie uszczelniaj bo to dopiero rakotwórcze jest. Z PVC masz do czynienia na co dzień, od sedesu po szczoteczkę do zębów, że o kubkach talerzach i pojemnikach na żarcie nie wspomnę. Więc jak chcesz przed nim uciec to tylko do buszu i na golasa! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj UWAŻNIE co myślący ludzie uważają o tych, którym się DEPOLIMERYZACJA PVC "zdarza".

Tu jest:

http://www.naszawokanda.pl/orzeczenie/bnyxy/wsa,II-SA-Gd-777-02,ochrona_zdrowia_w_tym_sprawy_dotyczace_chorob_zawodowych_zakladow_opieki_zdrowotnej_uzdrowisk/

 

I nie wierz tak we wszystko, co napisane bez chwili zastanowienia.

Drzazga w paluch może wejść, jak się bezkrytycznie wierzy.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Może zastosuj zatem drenarskie czy inne kanalizacyjne ceramiczne? "

I czym je w tej glinie uszczelni?

Mógłby se ten ocynk polutować, tylko te topniki...

Jak by nie patrzał - rak pewny!

To może... NIE ROBIĆ?!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia to lepiej oszczędzajcie klawiaturę.Ty Adam możesz swoim klientom pakować rury kanalizacyjne -prawie wolny kraj.Mnie do tego nie namawiaj.Nie mam zamiaru kopać się z koniem ,dotyczy to również heraklesa.Ignorujcie mnie.

Ponawiam pytanie do innych ,jak wzmocnić rurę stalową,jakaś niedroga metoda?

Kszhu,ciekawy pomysł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makow11

Jedyne, do czego usilnie namawiam i przyjaciół i wrogów - to MYŚLEĆ, bo to nie boli!

 

Adam M.

Więc tak sobie pomyślałem,że nie chcę rur kanalizacyjnych,nie chcę też jeść mięsa.Mogę?

Na razie to tylko @kszchu pisze na temat.Swoją drogą to rurowiec kanalizacyjno-ceramiczny o wadze ponad 1,5t.brzmi dumnie.Pomysł wart rozpatrzenia o ile ekonomia tego nie pogrzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia to lepiej oszczędzajcie klawiaturę.Ty Adam możesz swoim klientom pakować rury kanalizacyjne -prawie wolny kraj.Mnie do tego nie namawiaj.Nie mam zamiaru kopać się z koniem ,dotyczy to również heraklesa.Ignorujcie mnie.

Ponawiam pytanie do innych ,jak wzmocnić rurę stalową,jakaś niedroga metoda?

Kszhu,ciekawy pomysł .

 

Ja pierdziu, następny najmądrzejszy......

Przychodzisz i pierdoły piszesz, że pvc jest rakocośtam, a dom cały zasmołujesz od dołu, a wiesz jakie to jest rakocośtam, na pewno 10 razy bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw!

Wolno człowiekowi.

Ja już się naczytałem o energii punktu zerowego, biopsychicznej i podobnych cudach...

Depolimeryzacja PVC to sama przyjemność!

:lol:

 

"Chcę u siebie wykonać GWC rurowe ,decyduję się na to mimo ,że na działce mam glinę ,a więc i mokro."

Wiesz co masz.

Staraj się zrobić POPRAWNIE to GWC.

Zrób co chcesz, ale jak spieprzysz to nie pisz - że GWC nic nie daje i nie działa.

Nie byłbyś oryginalny.

 

Wspominasz o żelastwie pakowanym w te gliny.

One redukcyjne czy utleniające są?

Nie w każdej glinie żelastwo długo poleży...

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, następny najmądrzejszy......

Przychodzisz i pierdoły piszesz, że pvc jest rakocośtam, a dom cały zasmołujesz od dołu, a wiesz jakie to jest rakocośtam, na pewno 10 razy bardziej.

Jestem na tym forum dłużej od ciebie ,wiec nie" przychodzę",po prostu nie nabijam sobie durnych postów.A "pierdoły" piszę bo się pytałeś

@Adam,nie zakładaj ,że tylko ty myślisz na tym forum.Mimo warunków gruntowych rurowca chcę z całą premedytacją bo to mi pasuje do koncepcji ogrzewania mojego domu,nie glikolowiec.

Żelastwo ocynkowane w ziemi to był pomysł ,dlatego zadałem pytanie

I skończ z tym protekcjonalnym tonem ,nie jesteśmy na forum dla przedszkolaków

Edytowane przez makow11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak sobie pomyślałem,że nie chcę rur kanalizacyjnych,nie chcę też jeść mięsa.Mogę?

Na razie to tylko @kszchu pisze na temat.Swoją drogą to rurowiec kanalizacyjno-ceramiczny o wadze ponad 1,5t.brzmi dumnie.Pomysł wart rozpatrzenia o ile ekonomia tego nie pogrzebie.

skórka nie warta wyprawki przy takich materiałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...